Auto Gelato Ve Power Plant Günlüğü Sonunda Başlıyoruz !

C

Canna

Guest
Suyu bir yerden degil daire seklinde filizin etrafina yaklasik 1 cm uzakliga ver. Cok yavas sanki damla damla.

C

Canna

Guest
vega 1 lt ye 2,6 ml + rhizitonik 1 lt ye 4 ml, elinde sema yokmu. yaptigin gübre artarsa bir dahaki sefere hazirliyacagin gübreye degerlerine göre katarsin. Gübre semasi ne diyorsa onu yap. Yoksa elinde sema, sana orjinal semayi gönderim.

vega 1 lt ye 2,6 ml + rhizitonik 1 lt ye 4 ml, elinde sema yokmu. yaptigin gübre artarsa bir dahaki sefere hazirliyacagin gübreye degerlerine göre katarsin. Gübre semasi ne diyorsa onu yap. Yoksa elinde sema, sana orjinal semayi gönderim.
tamamdır hocam gönderirsen çok iyi olur auto photo ben o şemada karıştırıyorum tam anlamadım şimdi 4ml rhizitonic 2.6ml vega atıyorum

C

Canna

Guest
Hayir olmaz su anda ama genede PH yi ölcmen gerek su anda PH 5,6-5.9 arasi olmali. Cicekte 5.8- 6,2 arasi benim tecrübelerim.

C

Canna

Guest
Kusura bakma toprakta mi cocoda mi yetistiriyorsun, ihtiyar adam unutuyor :), yardimci ol hatirlamasina. Benim verdigim PH degerleri coco icin.Cok yorum yazdigim icin her sey aklimda kalmiyor.

C

Canna

Guest
O zaman dostum toprak icin tam degerini vermisin, cicekte PH yi 6,8 civarinda yap ama kesinlikle 7 yi gecme.

Hocam bide nem makinesnde anion diye bi seçenek var özellik yani onu açayımmı ? nefes almayı kolaylaştıyormuş öyle yazıyo açıklamada kısaca

> Soluduğumuz oksijenin artmasına yardımcı olurlar,

> Sigara kokusu, kirli hava ve etrafta uçuşan partikülleri yok ederek havayı temizler,

> Ruh sağlığını iyileştirir, sinirleri gevşetir ve enerjiyi arttırır,

> Depresyonu azaltır, uykuyu düzenler, soluk almayı kolaylaştırır ve hava kalitesini artırır,

> Bakteri, duman ile toz ve küf gibi alerji yapıcı maddeleri havadan etkili bir şekilde temizler,

> Yayılan negatif iyonlar TV ve bilgisayar ekranlarının oluşturduğu pozitif iyonları,nötürleyerek insanlara zararlı etkisini azaltır,

> Negatif iyonlar saçlardaki statikliği nötrlefltirerek saçın daha yumuşak olmasını sağlar,

C

Canna

Guest
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim üzüm sirkesi skntı çıkarmaz umarım bide hocam ben full gübreli su gitsem ne olur ? yani hiç boş sulama yapsama 3 4 boğuma kadar
Eger EC ölcerin varsa sikinti olmaz, yani verdigin gübreli su ile atlttan cikan suyun EC sini ölcer ve gerekli degerleri yaklarsan ver gübreyi gitsin, ama hayir EC ölcer olmadan kafana göre gidersen kizlarin anasini bellersin.

higthead

Jolly Green
@higthead hocam Şu anion sorusunun cevabını biliyomusunuz

Dostum anion iyon saçmıyorsa sorun yok. Bazı yazılarda makalelerde nem makinasındaki iyon özelliği açık kullanınca bitkiler iyonlardan dolayı hermaya dönebiliyormuş. Mesela tohumlarken gümüş suyu kullanılır oda iyonik bir su zaten gümüş suyundaki iyoniklik bitkiyi değiştirip tohumlandırır.

Yani kısacası dostum açma normal olarak kullan. Ben hiç açıp denemedim riske girmek istemedim. Bize normal su buharı yeterli dostum fantaziye gerek yok=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** * ** **** ******** ******** ****** ******
  • T Turco:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* ****
    +1
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha******* **** ****** *** ********** ****** **
    +1
  • T Turco:
    ********* **** ******* hahahaha* ***** ** ** hahahaha* ****** ****** ******* ********** ********** *******
  • L Levrekbaz45:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* **** hahahaha** ****** *** **** **** hahahaha* hahahaha*** hahahaha***** hahahaha* ****** ********** hahahaha**** **** ****** *** ***** ******
    +1
  • T Turco:
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** *** ******** ***** ** ** ** ***** **** ********
  • T Turco:
    ***** ***** hahahaha*** ** hahahaha** ***** ***
  • L Levrekbaz45:
  • T Turco:
    ***** ** ******** ******** ***** ******** ****** hahahaha*** ******* ** ** ******* *** *******
  • T Turco:
  • T Turco:
    hahahaha ******
  • L Levrekbaz45:
    ******* **
  • L Levrekbaz45:
    ***** ** ******** ******** ***** ******** ****** hahahaha*** ******* ** ** ******* *** ******* ** ******* ** ****** **
  • L Levrekbaz45:
    ** ***** **** hahahaha** ****** *******
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    ***** ********* **** ******** ***** ********** ***** ******* ********** ****** ****** ******* ****
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** ****** ********* *** ******* ******** ******** ********* hahahaha** *******
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
    L Levrekbaz45: hahahahahahahaha***