Auto Gorilla'lar için olan besin çizelgemi gözden geçirir misiniz

• Konbuyu başlatan gjn225
  • Başlangıç tarihi
G

gjn225

Guest
Torf, humus, leonardit ve solucan gübresi gibi karışımlardan oluşan toprağa ekmiş olduğum ve HPS ışık altındaki auto gorilla glue'lar için, elimdeki takviyeleri kullanarak hazırladığım şu amatör çizelgeye bir göz atabilir misiniz? Henüz ilk growuma başladım. Ara sıra takviyesiz dümdüz suyla sulama yaparım diye düşündüm bir de.
Aslında toprak güvenilmez durduğu için kararsızım çoğu konuda. Ara sıra topaklanmalar ve yerden toplanmış gibi toprak olmayan kök parçaları veya kabuk gibi organik şeyler çıktı içinden. Onun dışında rengi neredeyse siyah ve hava alan yumuşak bir dokusu var. İçerisinde hem perlit hem vermikulit hem de biraz hydroton var.

chart.png

Aguş

Doktor
Kanka böyle çizelge ile gitmek çok mantıklı değil
Ha hangi hafta ne vericem diye üreticinin çizelgesine bakabilirsin ama ölçüleri bitkine göre düzenlemelisin
Ayrıca çok fazla bu gübreler(ML olarak) kesin yanar ben sana söyleyeyim

Son düzenleme:

Highly_THC

Yeni üye
Torf, humus, leonardit ve solucan gübresi gibi karışımlardan oluşan toprağa ekmiş olduğum ve HPS ışık altındaki auto gorilla glue'lar için, elimdeki takviyeleri kullanarak hazırladığım şu amatör çizelgeye bir göz atabilir misiniz? Henüz ilk growuma başladım. Ara sıra takviyesiz dümdüz suyla sulama yaparım diye düşündüm bir de.
Aslında toprak güvenilmez durduğu için kararsızım çoğu konuda. Ara sıra topaklanmalar ve yerden toplanmış gibi toprak olmayan kök parçaları veya kabuk gibi organik şeyler çıktı içinden. Onun dışında rengi neredeyse siyah ve hava alan yumuşak bir dokusu var. İçerisinde hem perlit hem vermikulit hem de biraz hydroton var.

Ekli dosyayı görüntüle 4719

Besinleri bu şekilde tablolaman çok profesyonel bir yaklaşım. Bu sana çok kolaylık sağlayacaktır. Ancak üstteki arkadaşında dediği gibi bitkinin davranışlarına göre kendini şekillendirmen gerekiyor. Bu sebeple bu çizelge senin 2. dostun olsun.

G

gjn225

Guest
Kanka böyle çizelge ile gitmek çok mantıklı değil
Ha hangi hafta ne vericem diye üreticinin çizelgesine bakabilirsin ama ölçüleri bitkine göre düzenlemelisin
Ayrıca çok fazla bu gübreler kesin yanar ben sana söyleyeyim

tamamdır. ya zaten öyle gözüm kapalı vermem genel olarak bu ürünlerin oranlarını ve dönemlerini kafamda oturtmak için düşündüm bunu.

Besinleri bu şekilde tablolaman çok profesyonel bir yaklaşım. Bu sana çok kolaylık sağlayacaktır. Ancak üstteki arkadaşında dediği gibi bitkinin davranışlarına göre kendini şekillendirmen gerekiyor. Bu sebeple bu çizelge senin 2. dostun olsun.

tam olarak öyle yapacağım. hani ürünlerin oranlarını doğru bilsem yeter. zaten hepsi aynı dönemde çimlenmediğinden ister istemez gözlemleyerek davranmam gerekiyor.

biraz göz yoruyor ama ellerine sağlık kanka :)

ty knk office word'de tablo olarak yazınca zaten grafiğe çeviriyor kendi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1