Auto kızlarım çiçeğe girmedi halen

mustafa65

Yeni üye
Kankalar dumanınız bol olsun kızlarım auto hepsi şuan 43. Gün topping ve lst eğitimi uyguladım bodurlar saksılar 15 lt kumaş 3.5 lt su veriyorum saksı başına 3 günde bir sulama yapıyorum sulama yaparken yaklaşık 3/1 kadar su çıkıyor altlarından nem 50 sıcaklık 26 27 ışık döngüsü 18/6 biobizz top max bloom grow ve heaven kullanıyorum tabloya uyarak gidiyorum toprağım allmix ışıklarım torch led 480 Watt toplam diğerlerin bitkileri hemen çiçeğe girmiş ama benimkiler girmedi daha sömek yok hiç bir yerde yanlışlıkmı var ışık döngüsünümi değiştirmem gerekiyor

VendettaX

Ordinaryüs
Autoda olabilir bazı autolar 45 günden sonrada girebilir bende olmuştu bazen çiçek için ise 12 saat karanlık 12 ışık periyoduna geçmen gerek kanka .d

Şakkir

Kıdemli Üye
Kanka, bitkin photo. zaten auto olsaydı ve ilk grow ise yüksek ihtimalle 18 gün çiçeğe girerdi hele ki lst tarzına bakarsan muhakkak girmesi lazımdı. Auto bu kadar oynamaya gelmiyor. 12/12 geçersen 6-10 gün içinde çiçeğe girer. Çieçeğe girdikten sonra 3 hafta oynama çiçekle suyunu vur çık. Sonrasında yine yardımcı olurlar.

mustafa65

Yeni üye
Kanka, bitkin photo. zaten auto olsaydı ve ilk grow ise yüksek ihtimalle 18 gün çiçeğe girerdi hele ki lst tarzına bakarsan muhakkak girmesi lazımdı. Auto bu kadar oynamaya gelmiyor. 12/12 geçersen 6-10 gün içinde çiçeğe girer. Çieçeğe girdikten sonra 3 hafta oynama çiçekle suyunu vur çık. Sonrasında yine yardımcı olurlar.
Genetik bruce banner kankalar onu yazmayı unuttum

mustafa65

Yeni üye
Gün ışığı ve sarı aynı şey kanka alan 90 120 cm civarları ise yeterli gelir benimde 600 w prizden 450 w çekiyor torch 120*60 alan gayet iyi iş yapiyor torch
Kanka alan 90/90/180 yeterlimi sence birde hepsinimi gün ışığımı yapayım yoksa beyazdamı olsun . 12/12 ışık döngüsünü çiçeğe girmezse dediğin gibi yapıcam

VendettaX

Ordinaryüs
Kendi girerse 18.6 devam et yok girmedi istediğin zaman 12 ye çekip çiçeğe girdikden sonra yavaş yavaş ekle sarıyı birdende olabilir sana kalmış büyük fark yaratmaz krall

Kankalar dumanınız bol olsun kızlarım auto hepsi şuan 43. Gün topping ve lst eğitimi uyguladım bodurlar saksılar 15 lt kumaş 3.5 lt su veriyorum saksı başına 3 günde bir sulama yapıyorum sulama yaparken yaklaşık 3/1 kadar su çıkıyor altlarından nem 50 sıcaklık 26 27 ışık döngüsü 18/6 biobizz top max bloom grow ve heaven kullanıyorum tabloya uyarak gidiyorum toprağım allmix ışıklarım torch led 480 Watt toplam diğerlerin bitkileri hemen çiçeğe girmiş ama benimkiler girmedi daha sömek yok hiç bir yerde yanlışlıkmı var ışık döngüsünümi değiştirmem gerekiyor
kanka bende aynı dertten muzdaripim. 42 günlük auto bd var ama henüz hiç pistil yok. alanım da küçük fazla bekleyecek vaktim kalmadı. bekleyebildiğim kadar bekleyecem. sen de bekle biraz daha. çiçeğe girerse veya 12/12 ye alırsan buradan yaz ki bana da örnek olsun :) hasadın bol olsun

mustafa65

Yeni üye
Kendi girerse 18.6 devam et yok girmedi istediğin zaman 12 ye çekip çiçeğe girdikden sonra yavaş yavaş ekle sarıyı birdende olabilir sana kalmış büyük fark yaratmaz krall

kanka bende aynı dertten muzdaripim. 42 günlük auto bd var ama henüz hiç pistil yok. alanım da küçük fazla bekleyecek vaktim kalmadı. bekleyebildiğim kadar bekleyecem. sen de bekle biraz daha. çiçeğe girerse veya 12/12 ye alırsan buradan yaz ki bana da örnek olsun :) hasadın bol olsun
Tamamdır kankam

VendettaX

Ordinaryüs
50 günde pistil atan autom oldu be sabredin kankalar herşeyi günle hesap etmenin anlamı yok bazen gelişim yavaş olur ağır eğitim vs işin içine girer 60 günde olabilir sabır edin .d

50 günde pistil atan autom oldu be sabredin kankalar herşeyi günle hesap etmenin anlamı yok bazen gelişim yavaş olur ağır eğitim vs işin içine girer 60 günde olabilir sabır edin .d
kanka ben strese sokacak pek bişey yapmadım ama o beni strese sokuyor :) alanım çok küçük yatay olarak doldurmak üzere o yüzden stres oldum. bi de çiçeğe girince boy atacak o da sıkıntı. alanım 35x50x100

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **