Auto kızlarım çiçeğe girmedi halen

mustafa65

Yeni üye
55 60 çok torch ledde ben vegde 25 30 bloomda 15 e bile düştüğü oldu 20 25 ideal
Kankam öyle olunca felaket bir ısı söz konusu oluyo onu nasıl halledicez vede şimdi torchledleri hepsini gün ışığı yapayımmı yoksa hps bir 600 watt ışıkmı alayım 90 bin lümen hangisi daha iyi olur elektrik konusundada verim konusundada kararsız kaldım

VendettaX

Ordinaryüs
Kanka 10 tane torch çiçek strecde hepsi sarı yakıyorum 20 cme kadar problem olmuyor ama vantilatör ve hava sirkülasyonu sağlam olmalı yoksa 33 dereceleri aşıyor vantilatör ve hava giriş çıkışı iyiyse 20 cmlerde problem olmaz sanıyorum hps iyi hoş ama 18 saat kullanımda aylık 1200k elektriğe gelir yaydığı ısıda çoktur sen karar ver

mustafa65

Yeni üye
Kanka 10 tane torch çiçek strecde hepsi sarı yakıyorum 20 cme kadar problem olmuyor ama vantilatör ve hava sirkülasyonu sağlam olmalı yoksa 33 dereceleri aşıyor vantilatör ve hava giriş çıkışı iyiyse 20 cmlerde problem olmaz sanıyorum hps iyi hoş ama 18 saat kullanımda aylık 1200k elektriğe gelir yaydığı ısıda çoktur sen karar ver
Kanka hps almak dahamı mantıklı dahamı fazla yakar hps verim hangisinde daha fazla olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **