Auto kritik kush 16.gün değerlendirme yaparmısınız üstadlar

Azer

Üye
Bende auto afghani var 14l kumaş saksıda büyütüyorum 13 günlük şuanda baya küçük kalmış gibi seninki

Suyu direk dibine dökme yuvarlak cizere dok her tarafı su alsın kök susuz kalınca su arasın kök gelişimi iyi olsun ve ısı guzel ver buyur o

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
400w mh 16 lt saksı auto kritik
dostum çiçeğinin kökleri tam işini yapmamış ,sana tavsiyem o ilk altta kalan 2 küçük yaprak varya ? oraya kadar hatta o yaprakları toprağın içine göm hiç birş ey olmaz sadece kafası kalsın yukarıda geri kalanını göm kuma bizim amacımız bitkin henüz yaşken bitkinin başka yerlerindende kök alalım yani o toprağa soktuğun bölgeden sulamanı fazla yapma o boyda bir çiçeğe en fazla 200ml su ver ve 200 ml çiçeğin için yaklaşık 4 ml humik asit kullan humik asitin köklenme bakımından muazzam bir etkisi var sonra iyice kuruduktan sonra sula arkadaşın dediği gibi çiçeğin dibinden döküp sulama 1 cm dışından dışa doğru yavaş yavaş çember yaparak ver en kısa zamanda düzelecektir daha sonraki sulamanda 200 ml için söylüyorum humik asit miktarını 1ml ye düşür ama her sulamanda ver 1 hafta sonra görüşelim ama çiçeği çıkartmadan üstüne toprak ekle :)

dostum çiçeğinin kökleri tam işini yapmamış ,sana tavsiyem o ilk altta kalan 2 küçük yaprak varya ? oraya kadar hatta o yaprakları toprağın içine göm hiç birş ey olmaz sadece kafası kalsın yukarıda geri kalanını göm kuma bizim amacımız bitkin henüz yaşken bitkinin başka yerlerindende kök alalım yani o toprağa soktuğun bölgeden sulamanı fazla yapma o boyda bir çiçeğe en fazla 200ml su ver ve 200 ml çiçeğin için yaklaşık 4 ml humik asit kullan humik asitin köklenme bakımından muazzam bir etkisi var sonra iyice kuruduktan sonra sula arkadaşın dediği gibi çiçeğin dibinden döküp sulama 1 cm dışından dışa doğru yavaş yavaş çember yaparak ver en kısa zamanda düzelecektir daha sonraki sulamanda 200 ml için söylüyorum humik asit miktarını 1ml ye düşür ama her sulamanda ver 1 hafta sonra görüşelim ama çiçeği çıkartmadan üstüne toprak ekle :)
Usta kolay gelsin sana bir şey daniscam bir bakarmisin auto bu 22 gundeler organik yapıyorum ama çadırda bir tane daha var aralarında 16 gün oyunuyor böyle küçük kalma sebebi ne olabilir

Woppy

Ordinaryüs
@Hamzaazmah knk humik fulvik link paylaşaman mümkünmü ve kullanımı hakkında bilgi mesela nasıl vermeliyiz her sulamada ne zmaana kadar vermeliyiz.

Woppy

Ordinaryüs
Bu arada bitkiler ufak kalmış knk grow gübresi basla arkadasın dedıgı gıbı de topraga gom bıtkıyı grow gubresı 1 lt 1ml olacak sekılde 200 ml suya göre ayarla ph ayarla ver knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ******** ***** **** ***** **** ***** ***** * ****** **** ***** *** ** hahahaha****
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ***** ******* hahahaha**** **
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
    **** hahahaha ******
    ***** ******* hahahaha**** **
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ****** ****** ****** ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ***** ******* ***** ******** ********* hahahaha* *******
  • Narkotik Narkotik:
    *** hahahaha **** ****** ******** ********* ********
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    ***** ** *** * **** ***** hahahaha* *****
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    **** ***** ***** ***** ***** **** ********* hahahaha ****** *** ****** hahahaha** ******** *** ****
  • Narkotik Narkotik:
    ***** *** *** ****** ** ****** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    *** *** ******** * **** *** ******** ********* hahahaha ****** ****** ****** ****** * **** ***** **** ***** *****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    ****** hahahaha *** *******
  • ax-b ax-b:
    *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**
    ax-b ax-b: *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**