Auto lar da nasıl erken hasat alınır

Mhmt1212

Üye
kanka 2 litre saksı kullanınca ağaç daha küçük oluyor değil mi boyu
bide bu sendeki karbonu daha önce denedinmi koku durumu nasıl

Mhmt1212

Üye
Evet, saksı küçüldükçe bitki de küçülüyor.
Karbon da işe yarıyor kanka, bu üçüncü kullanışım zaten. Can-Lite baya iyi marka o anlamda.
bende 11 litre bez var bende onu katlayıp şimdilik 5-7 litre felan yapıcam kabin boylamasına küçük birdahaki growda bir şekil çizicem buraya bende 100 m3 kanal fanı alıcam bide 250 gram karbon kömür alıp evde yapıcam bakalım inşallah kokuyu keser

Mhmt1212

Üye
Evet soldaki filtre(bir tarafı kapalı bir tarafı açık olur zaten), yanındaki de fan. Fanın havayı çeken kısmı filtreye, geri üfleyen kısmı da alüminyum boruya bağlı. Borudan da kabin dışına atılıyor. Kabinin hacmine göre fan ve filtre kullanmak lazım o önemli.
Kanka peki şöyle yapsak bir çıkış fanı yapsak oraya fanın dışarı üfleyen kısmına 250 gram karbon komür koysak be kadar etkili olur

Peki hocam 19 güne göre bu nasil? Ayni cins ama tipragi biraz kati. Nirmal toprak ve torf karistirmak zorunda kaldim. https://ibb.co/MhnZkK0 https://ibb.co/MgTbd2M suan topping yapsam.nasil olur buna? Buyuk olana bu doneminde yapmistim toppingi
lanet olası imguru açamıyorum orada benim eski growumdan fotolar vardı bir growumdaki toprağı görsen bildiğin çimento hatta videom bile vardı suyu basıyorum saksıya 15 dk sonra falan su aşağıya geçmeye başlıyordu o derece :D
bu arkadaşa biraz boy attır kanka gelişim niye yavaş sorunları bul sonra devam.
çiçeklenme gerginliğinde hızlıca büyüyecektir zaten az daha büyütmeye bak canını sıkma

Sırf-Tohum

Yeni üye
lanet olası imguru açamıyorum orada benim eski growumdan fotolar vardı bir growumdaki toprağı görsen bildiğin çimento hatta videom bile vardı suyu basıyorum saksıya 15 dk sonra falan su aşağıya geçmeye başlıyordu o derece :D
bu arkadaşa biraz boy attır kanka gelişim niye yavaş sorunları bul sonra devam.
çiçeklenme gerginliğinde hızlıca büyüyecektir zaten az daha büyütmeye bak canını sıkma
Kardo musluk kökü kopmustu. Topragi havalandirayim derken. Niye boyle kaldi anlamiyorum. Alttan 2 yapragi kestim sararip kurudugu icin. Ilk cikan yaprakları. Büyük kabine geçeceğim hocam inşallah. Su mylar ile nem makinesi bi gelsinde. Buyuk 5 lt pet geciriyorum suan kafalarina

HarlemBoi

Yeni üye
250 w purelight hps reflektörle beraber kullanmaya başladım ilk growum fazla ısınıyormus gibi geliyor ama ısı normal aralıgı 30 cm de bıraktım sorun cıkarmı? Balast kullanıyormusun ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    hahahaha* ******* hahahaha ****** **********
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ******* **** ********** ****** ****** *** ****** ********* ***** ****** ** ********* hahahaha** ****** hahahaha ****** *** ********* *** ********
  • Night owl Night owl:
    ** * ***** **** ***** hahahaha hahahaha* ******* hahahaha ****** **********
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    ***** ****** hahahaha*** ** ***** ****
  • G Groww1010:
    ***** hahahaha ** ** hahahaha****** ** ***** ***
  • G Groww1010:
    * **** hahahaha ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** hahahaha** ***** ******* *****
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha* ** *** **** ****** hahahaha******
  • G Groww1010:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** * ***** ***** ** ******* *** ***** ****** **** ***** ******* ****** ****** *****
  • G Groww1010:
    ***** ** hahahaha****** ***
  • G Groww1010:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • G Groww1010:
    ********* ***** ********** ***** ******** ****** ***** ******* ********* ** *******
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    * ******** ********* ********* ****** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    *** * ******** ********* ********* ****** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ** *** **** **** * ***** **** * ******** ********* ********* ****** hahahaha**
    Night owl Night owl: ** *** **** **** * ***** **** * ******** ********* ********* ****** hahahaha**