Auto lemon og kush yeni kurulum kızlar 3. Gününde

Firstgrowbaba

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar şu an ilk grow deneyimi 6 tane tohumdan 5 tanesi patladı çadır 100x100x180 2x150 dod led yxo kumaş saksı kızlar 3. Gününde çadırın için ortalama 24-28 derece nem %50-60 civarında şu an yalnızca hazır su veriyorum kızların ışığa uzaklığı 50 cm ne düşünüyorsunuz ?
.

Son düzenleme:

AwaKe4

Müptezel
Hayırlı olsun knkam öncelikle yeni hasat aldım aynı genetiği güzel genetik fakat biraz gramaj olarak az geliyor autosu umarım güzel hastalar alırsın dumanın bol olsun

secretBud

Yeni üye
sa kanka bende ww auto yapiyorum 3.gündeyim ayni boydalar ama bitanesi kök tutmadi yan yatti düzelir mi sence

Firstgrowbaba

Yeni üye

AwaKe4

Müptezel
Teşekkür ederim dostum gübre vs ne kullandın
An serisinden micro grow bloom b-52 big bud over driver
ve güvercin gübresi cal dengesini de yumurta kabuklarından sağladım güzel hasat oldu ama benim ışıklarla ilgili yaşadığım bi sorun oldu bi hafta kadar o yüzden biraz az miktar aldım.

Firstgrowbaba

Yeni üye
An serisinden micro grow bloom b-52 big bud over driver
ve güvercin gübresi cal dengesini de yumurta kabuklarından sağladım güzel hasat oldu ama benim ışıklarla ilgili yaşadığım bi sorun oldu bi hafta kadar o yüzden biraz az miktar aldım.
Kanka selam kızlar 6. Gününde bugün 2 tane fan geldi onları bağladım 7 tanede sıvı gübre aldım mikro bloom grow b-52 big bud sensiyzm ve rhona skin aldım ben yeteceğini düşünüyorum sen ne düşünüyosun

Firstgrowbaba

Yeni üye
Merhaba kankalar bugün kızlar 7. Gününde bugün grow bloom mikroya başladım ama bi tanesinin yaprağında sarı leke var kızların fotolarını atıyorum yorumlarınızı düşüncelerinizi esirgemezseniz sevinirim

secretBud

Yeni üye
Merhaba kankalar bugün kızlar 7. Gününde bugün grow bloom mikroya başladım ama bi tanesinin yaprağında sarı leke var kızların fotolarını atıyorum yorumlarınızı düşüncelerinizi esirgemezseniz sevinirim

toprak ne kullandın all mix ise erken bence kanka benimkilerde 1 gün geride aynı boydalar

Firstgrowbaba

Yeni üye
toprak ne kullandın all mix ise erken bence kanka benimkilerde 1 gün geride aynı boydalar
All mix ayarında bi toprak kullandım kanka ama fazla sulamadan dolayı bi bitkinin yaprakta sararma oldu 3 gün su vermedim toprak hala nemli toparladı senin kızların genetiği nedir
10.GÜN son durum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ***** ******* *** ******* ***** **** ******* **** ******* ********* *** hahahaha** ***** * ******* ***** ******** *** * ***** *** ****** hahahaha* **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** *** **** *** ********** hahahaha******* *****
    +1
    ********** ******* *** * ****** ********* ***** ******* *** ***** **
    ***** *** ***** ******* *** ******* ***** **** ******* **** ******* ********* *** **** *** *** *******
  • deyorke deyorke:
    *** ** hahahaha*** *** ****** ***** ** ******* ******* hahahaha**** *****
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
    hahahaha**** ** hahahaha ******
  • deyorke deyorke:
    ********* *** ***** **** *** hahahahahahahaha**** hahahahahahahaha
    *** ** hahahaha*** *** ****** ***** ** ******* ******* ****** *** **** **** ******** ******** ********* *****
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ******** hahahaha****
    **** hahahaha**
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*
    ****** *** **** **
    *** ******* ***** hahahaha* ******
    hahahaha**** ***** ****** ******** * **** **** ***** ********* ********* hahahaha ******** hahahaha* hahahaha* ******* ***** **** ** ********** *****
    hahahaha**** ***** ****** ******** * **** **** ***** ********* ********* hahahaha ******** hahahaha* hahahaha* ******* ***** **** ** ********** ***** hahahaha ** ****** ***** ********** ********** ***** *** ****** ********** ********** ******* ********** ****** ********
    +1
    ********* hahahaha* *** ******* ********** **** ****
    ********* **** **** ****** **** **** ******** ** **** hahahaha* ********* ** hahahaha ** ****** ***** ********** ********** ***** *** ****** ********** ********** ******* ********** ****** ********
    **** hahahaha* ********
    KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer: **** hahahaha* ********