Auto Lemon OG

Herzamanharman

Yeni üye
Selamlar yoldaşlar, herkese bol ve kafalı hasatlar dileyerek başladığım sözlerime tabii ki sorularım ile devam edeceğim. Şimdi benim kızlarım gayet iyi durumda görünüyorlar ama yapraklar artık sömekleri örtmeye başladı ve yapraklara bile dokunmaya korkuyorum. Bu durumda ne tavsiye edersiniz acaba? Şimdiden çok teşekkür ediyor, yeniden bol ve kafalı hasatlar diliyorum

furkan29

Yeni üye
Selamlar yoldaşlar, herkese bol ve kafalı hasatlar dileyerek başladığım sözlerime tabii ki sorularım ile devam edeceğim. Şimdi benim kızlarım gayet iyi durumda görünüyorlar ama yapraklar artık sömekleri örtmeye başladı ve yapraklara bile dokunmaya korkuyorum. Bu durumda ne tavsiye edersiniz acaba? Şimdiden çok teşekkür ediyor, yeniden bol ve kafalı hasatlar diliyorum
Kanka sömekleri kapatan yaprakları alabilirsin fakat 1 günde alma yavaş yavaş al çok daha sağlıklı olur

Ü

Üye silindi 22832

Guest
Lemon og auto yapanlar bi Fotoğraf payasabilir mi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    **** *** hahahaha*** *** ****** *********
    +1
  • C clackster:
    hahahahahahahaha *****
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    * **** *** **** **
  • Mordecai Mordecai:
  • C clackster:
  • D despotdes:
    ** hahahahahahahaha*****
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • C clackster:
    ***** **** **** *** ******** ****** hahahaha** ****** ** ****
  • psychdelicman psychdelicman:
    ****** ****** ** **** hahahaha ******* ****** ***** ********** ********* *** **** ******* ***** ****** *** **** ***** ****** *** **** **** *** ********* ****** **** ** hahahaha** * ******* ******* hahahaha****** **** ***** *** *******
  • A ax-b:
    ***** ******** hahahahahahahaha *****
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • A ax-b:
    *** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ** hahahaha* *** ********** * ******* *********
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ****** ***** hahahaha ******** ********* hahahaha**
  • D despotdes:
    *** ********* ******** hahahaha ****
  • D despotdes:
    ***** ****** ***** ** ******** * **** hahahahahahahaha****
  • kkush kkush:
    hahahaha ****** ***** ***** **
  • D despotdes:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ****** ***** ***** ** ****** ****** ** **** hahahaha ******* ****** ***** ********** ********* *** **** ******* ***** ****** *** **** ***** ****** *** **** **** *** ********* ****** **** ** hahahaha** * ******* ******* hahahaha****** **** ***** *** *******
    psychdelicman psychdelicman: ****** ***** ***** ** ****** ****** ** **** hahahaha ******* ****** ***** **********...