Auto maceram sizce nasıl gidiyor yorumlarsanız sevinirim abiler

enescolak12

Yeni üye
-auto jack herer
gün:62
iki kere kelle uçurdum
--------------------
-auto critical jack
gün:62
bir kere kelle uçurdum
--------------------
gübreler : advanced nutrion grow
bloom
micro
tarantula
b-52
voodoo juice
cal-mag
sensizym
bud candy
grotek monster bloom
---------------------
ışık : 225w t5 tube led 18/6 periyot kullandım ama çiçeklenmenin başından beri12/12
---------------------
sizce nasıl gidiyor orlama kaaç gram kuru verir ve ortalama ne kadar süresi kaldı iyi kötü yorum yaparsanız sevinirim abiler ?

Dodo

Üye
Kanka benimde 62 63 günlük auto kızım var 2 haftaya alıcam hasatı ama sen çok uğraşmışsın bitkiyle yeni başlamış sayılır çiçeklenmeye ışığı niye 12 12 veriyosun photo değil bu en az 18 saat vermen lazım

enescolak12

Yeni üye
Kanka benimde 62 63 günlük auto kızım var 2 haftaya alıcam hasatı ama sen çok uğraşmışsın bitkiyle yeni başlamış sayılır çiçeklenmeye ışığı niye 12 12 veriyosun photo değil bu en az 18 saat vermen lazım
Kanka bitkinin alanı dar biraz fazla ekip büktüm o yüzden belki yavaş büyümüş olabilir bilemiyorum ışık konusunda 24 bile verebilirim fatura konusunda herhangi bir sıkıntım yok ama forumdan da okudum herkes farklı bir şey diyor ne yapayım bilemedim 24 versem daha çabuk sonuç mu alırım dersin

Ü

Üye silindi 15565

Guest
Kankam bol hasatlar öncelikle bende auto larda 12 12 önermiyorum üstatlar da cevaplar zaten 18/6 yada 20/4 yapabilirsin 24/0 da aşırı kaçıyor yaşam döngüsünde bizim nasıl gecemiz varsa aynı mantık la çalışıyor sistemleri bence

enescolak12

Yeni üye
Kankam bol hasatlar öncelikle bende auto larda 12 12 önermiyorum üstatlar da cevaplar zaten 18/6 yada 20/4 yapabilirsin 24/0 da aşırı kaçıyor yaşam döngüsünde bizim nasıl gecemiz varsa aynı mantık la çalışıyor sistemleri bence
teşekkürler kankam 20/4 çekiyorum o zaman

pupilla

Üye
Dostum auto bitkiyi neden 12/12 ye döndürdün ki adı üstünde auto kafasına göre takılan bitki :)

Hausted

Üye
Kanka 2 kere topping auto için pek uygun değil diye düşünüyorum. Yaşam süresi sınırlı olan bitkiler autolar. Bitkilerine güzel bakmaya devam et ama yüksek miktarlarda hasat alman pek olası değil gibi duruyor.
Hasat süren içinse daha çok zamanın olduğunu düşünüyorum.

enescolak12

Yeni üye
Kanka 2 kere topping auto için pek uygun değil diye düşünüyorum. Yaşam süresi sınırlı olan bitkiler autolar. Bitkilerine güzel bakmaya devam et ama yüksek miktarlarda hasat alman pek olası değil gibi duruyor.
Hasat süren içinse daha çok zamanın olduğunu düşünüyorum.
yüksek miktardan kastın ne kanka 2 bitkiden 80 falan alır mıyım sence ortalama ?

Ü

Üye silindi 15565

Guest
Kanka auto larda en iyisi lst bence kasmıyor bitki kendisini hasatda da verim alınabiliyor

S

silas

Guest
Minimum şartlarla güzel grow, yani azimle şaapan sömek yapar. Eline sağlık kardeşim. hafiften sığmıycak gibi duruyorlar daha erken, Bir dahaki growunda büyük projeler yapacağından eminim. Bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****