AUTO MU PHOTO MU YARDIM LÜTFEN!

Karambolee

Yeni üye
Selamlar bir kaç sorum olacak lütfen cevaplayın

1-) 20 tane auto yapıp 4 ayda 500 gram almak mı yoksa yine 20 tane sayıda photo ekerek süreyi 6 ay yapmak mı? Hangisinden daha fazla verim alırım? Işık ortalama 800w olacak led. ( evet evet biliyorum photoda olay tamamen bana bağlı ama yine de soruyorum düzgün yetişitirirsem 6 ay gibi sürede hangisi daha verimli olur?)

2-) ve önerebileceğiniz kaliteli ışık var mıdır fiyat önemsiz sadece Türkiye’de olması yeterli. ( daha önce parius 400 kullandım çok iyiydi ama daha kaliteli varsa diye önerilere açığım)

3-) bi de bu 20 kök için 800 w civarında ışık yeterli olur mu

4-) son olarak biobizz kullandım şimdiye kadar hep. koku olarak o aradığım yoğunluğu hiç bulamadım. Önerebileceğiniz en kaliteli ve beni yormayacak gübre varsa önerirseniz sevinirim.

Ü

Üye silindi 35842

Guest
Sog yapmayimi dusunuyosun adet baya fazlada ondan sordum

Selamlar bir kaç sorum olacak lütfen cevaplayın

1-) 20 tane auto yapıp 4 ayda 500 gram almak mı yoksa yine 20 tane sayıda photo ekerek süreyi 6 ay yapmak mı? Hangisinden daha fazla verim alırım? Işık ortalama 800w olacak led. ( evet evet biliyorum photoda olay tamamen bana bağlı ama yine de soruyorum düzgün yetişitirirsem 6 ay gibi sürede hangisi daha verimli olur?)

2-) ve önerebileceğiniz kaliteli ışık var mıdır fiyat önemsiz sadece Türkiye’de olması yeterli. ( daha önce parius 400 kullandım çok iyiydi ama daha kaliteli varsa diye önerilere açığım)

3-) bi de bu 20 kök için 800 w civarında ışık yeterli olur mu

4-) son olarak biobizz kullandım şimdiye kadar hep. koku olarak o aradığım yoğunluğu hiç bulamadım. Önerebileceğiniz en kaliteli ve beni yormayacak gübre varsa önerirseniz sevinirim.
Eğer bu malzemeleri internetten kargo veya kredi kartı gibi şeylerle sipariş verirsen kesinlikle patlarsın kesinlikle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ***** hahahaha** ****** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
  • G Grkm3000:
    ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **
    G Grkm3000: ******** ******* ****** ******** ******* ***** ********* ***** ******* **** *** **