Auto - Outdoor koku çok problem olur mu?

Probis

Üye
Selamlar, başlıkta belirttiğin üzere balkonda 3 kök mexican airlines için başlayacağım önümüzdeki hafta.En üst katta oturuyorum, balkon gayet güneş alan ve önü açık(rüzgar alıyor) alt katta oturan kişiye koku çok gider mi? Ve en çok komu yayılımı çiçeklenme döneminfe olur diyolar doğru mu?

GrowX

Üye
Selamlar, başlıkta belirttiğin üzere balkonda 3 kök mexican airlines için başlayacağım önümüzdeki hafta.En üst katta oturuyorum, balkon gayet güneş alan ve önü açık(rüzgar alıyor) alt katta oturan kişiye koku çok gider mi? Ve en çok komu yayılımı çiçeklenme döneminfe olur diyolar doğru mu?
Evet koku gider, sağdan soldan binadan da balkonun gözükecek, devriye atan dron ve helikopterde cabası, kabinde takıl, ben buradayım deme !

Probis

Üye
Evet koku gider, sağdan soldan binadan da balkonun gözükecek, devriye atan dron ve helikopterde cabası, kabinde takıl, ben buradayım deme !
En üst katta olduğum için çok gözükme durumu yok etrafı cam filmi ile kaplı olacak açıkçası.Biraz şehrin dışındayım o yüzden devriye vs çok dert değil ona göre bir önlem alıcam tabii.Yinede teşekkürler cevabın için.Tek derdim koku oranı sadece

doğru kanka en çok koku salınımı çiçeklenme dönemin de olur. Yazları havanın sıcaklığından koku aşağıya düşer her türlü sıkıntı

Artun10

Yeni üye
Balkon için söylemedim kanka evin içinde ama koku gider mi bilmiyorum daha önce hiç yetiştirmedim denemek istiyorum

Night owl

Müptezel
En üst katta olduğum için çok gözükme durumu yok etrafı cam filmi ile kaplı olacak açıkçası.Biraz şehrin dışındayım o yüzden devriye vs çok dert değil ona göre bir önlem alıcam tabii.Yinede teşekkürler cevabın için.Tek derdim koku oranı sadece
Dostum yanına eşlik çi bitkiler koyabilirsin koku verecek melisa olsun lavanta olsun biberiye kekik adaçayı diğer kokulu bitkiler olabilir onlarla nispeten daha hafif bir trip olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
  • G gardastohumlazim:
  • omaralparslan omaralparslan:
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • needrich10 needrich10:
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ****** **
    **** ***** * ******* *** * **** **** ******** * ******* ******* **** ** **** **** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    **** ********* ****** ***** *** * ****** ***** **** ******** *** ********* ***** * ******* *** * **** **** ******** * ******* ******* **** ** **** **** *****
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    hahahaha ***
    hahahaha ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ********* **** hahahaha ***** *** ******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ******* **
  • needrich10 needrich10:
    ****** hahahaha*** ***
  • G gardastohumlazim:
    *** ***** ********* **** hahahaha ***** *** ****** ****** ********** ****** *** ******** hahahaha** ***** **** ******* ******** ****** ****
  • G gardastohumlazim:
    ***** ***** **** ***** * * ***** ***** **
    G gardastohumlazim: ***** ***** **** ***** * * ***** ***** **