Auto Sanıyordum Photo Çıktı

M4TAD0R

Üye
Kankalar herkese merhaba, öncelikle herkese bol hasatlar diliyorum, bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

5 adet big bud var,
80 gün vegte kaldılar,
Oto sandığım için saksılar 11L,
1.5 L sulama yapıyorum,
Işığı 3 gün önce 12-12'ye aldım ve bloom başladı.
Her biri ortalama 85-90 cm ve çokça kelle var(20x)
Gübre olarak;
Biobizz:Grow+bloom+topmax
AN:Cal-mag+Big bud+Bud candy

Çiçeğe girmesiyle beraber bloomu arttırdım 1L/3ml
Isı 23-25
Nem:50-55
++++++++++++

1.Sulama miktarım yeterli mi?
2.Gübre oranını arttırmalı mıyım?
3.Nem oranı iyi mi?
4.Işık mesafesi ne kadar olmalı?
5.Hangi co2 ppm oranı yeterli olur 5 bitki için? (600watt SHP)?
6.Işık kapalıyken nem 65 lere çıkıyor sorun olur mu?

Yardım ve önerilerinizi bekliyorum kankalar...

nazgül

Yeni üye
Kqnka granddaddy purple soyledim nasil hevesliydim. Gelen tohum ne olsugu belli değil allaha emanet geldi. Heves kirdi soyledim sordum cevap yok. Sonra arkadaşım siparis geçti ondan istedim 2 tane ver de atalım diye aldim attim auto diye photo çıktı ikiside. 75gun vegden sonra 12 12 ye düşürdüm biri bloomda digeri tuhaf hala veg kafasında büyüyor.

ayenaxrg

Üye
Kqnka granddaddy purple soyledim nasil hevesliydim. Gelen tohum ne olsugu belli değil allaha emanet geldi. Heves kirdi soyledim sordum cevap yok. Sonra arkadaşım siparis geçti ondan istedim 2 tane ver de atalım diye aldim attim auto diye photo çıktı ikiside. 75gun vegden sonra 12 12 ye düşürdüm biri bloomda digeri tuhaf hala veg kafasında büyüyor.
Kanka pistil veriyomuydu 75 güne kadar bendede pistil var ama çiçege girmedi 60 gün olcak nerdeyse bende 12 12 ye cekicem

M4TAD0R

Üye
Direk 12-12 mi yaptın ışığı yoksa 24 saat karanlıkta tuttun mu? 12-12 yapmadan önce?

LucaChangretta

Kıdemli Üye
benim 4x jack herer auto 50 gün vegde tuttum sömeklenme görmeyince 24 saat karanlıkta tutup 12/12 ye aldim 60.günden sonra sömeklenmeye geçti 50 günden sonra beklemeyin daha 12/12 ye alın

M4TAD0R

Üye
Dirrk 12 12 aldim simdi ki aklım olsa 18 den her gün 1 saat dusure dusure 12 ye alırdım. 24 saat karanlıkta tutunca ne oluyor ki boostlamak gibi mi ?
Direk alsan da olur ama bazı genetikler tepki veremeybiliyor garanti olsun diye önce 24 saat karanlık sonra 12-12 tavsiye ediliyor. Mevcut durum nedir şuan tricomlar göründü mü? :)

M4TAD0R

Üye
Kanka cok hızlı ve derin blooma girdi manyak gibi tricome yok kadar az diğer kızım hala ince Uzun...
İlk hafta bitti benimkiler de sadece yarım santimlik bir kaç tricom gözlemledim çok ağır ilerliyorlar sanırım saksıları ufak geldi(11L) son sulamada bloomu arttırdım bakalım tepkisi ne olucak

nazgül

Yeni üye
Saksı kaç litreydi, kaç litre suluyorsun ve bloom kaç ml kullnıyorsun litreye
Kank 27lt airpot var 1.5 lt su vermeye başladım 2 topping attim lsd full devam suab sog ile gidiyorduk da kaldırdım cunku autolar.oldu artık alicam bunlar kalicak... gubrryi de bitki ne isterse ona göre veriyorum kanka ml leride bakiyorum ne alıyor almıyor ona göre veriyorum

M4TAD0R

Üye
Ben oto diye ektim ilk grow diye, 11L saksı 80 gün vegte kaldı bitkiler o yüzden gübreyi arttırmalıyım galiba dimi ndmslsls
Kocaman oldular 1metreyi geçti boylar

nazgül

Yeni üye
Kanka bence şöyle bitkin ne istiyor ne istemiyor dikkat et buna 11lt saksi 1.5 metre geçmemeli onada dikkat et yavas yavas arttira arttıran suyuna aynı devam edersin mis gibi saksi baya küçük kalmis değiştir istersen hfjfjfic

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** ********* ** ***** hahahaha ** *** ****** ** **** *****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
    needrich10 needrich10: ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********