AUTO SOMANGO BAŞLIYORUZ

SentetikZenci

Müptezel
Evet kankalar an itibariyle tohumumu attım peçetenin arasına. Patladığı zaman saksıya alıcam. Çok güzel bi grow olacak buna eminim.

Ekipmanlarım:
2 adet 50w kırmızı led projektör
1 adet 50w mavi led projektör
11.5 lt plastik saksı
Gartengold genel kullanım torf
Masaüstü vantilatör
Solucan ve yarasa gübresi
Önceki grow nyc diesel autodan bu ekipmanlarla (150w cob led vardı onu değiştim sadece) tek saksı 45g kuru aldım. Umarım bu grow daha iyiye gideceğiz kankalar. Tohum patladığında resimlerle beraber konu güncellenecektir.

09.12.2021
Tohum ufaktan kökçük gösterdi bu süreç tam 24 saat sürdü. Tohumu suya atmadan, çalkalamadan doğal haliyle yalnızca ıslak peçete ve yoğurt kabına attım. Sonuçlar bu şekilde.

10.12.2021
Kök güzel uzadı ve artık saksıya aldım 50w mavi ledi astım tepesine. Tohumun saksıya alınması toplam 2.5-3 gün sürdü. Can suyunu verdim ph ayarlı suyla. Gelişmelerin devamınd güncellenecek kankalar

11.12.2021
Henüz saksıya alışımın üzerinden 10 saat kadar geçti ve ufaktan selam vermeye başladı küçük kızım :) inanıyorum bu grow çok iyi olucak.

13.12.2021
Dün selam verdi ama tohumu yaprağın üstündeydi kankalar bu beni biraz korkuttu açıkçası ilk kez geldi başıma resimde gördüğünüz üzere:
Bugün ise tohumu hala üstünde görünce ve büyüme olmadığınıda fark edince fotosentez yapabilmesi için kürdan yardımıyla attım üzerinden tohumu. Şuan için durumu iyi, önümüzdeki günlere bakıyoruz.

16.12.2021
Son güncellemeden bu yana 3 gün geçti 3 günde böyle bir gelişimle karşı karşıyayız.

Bana kalırsa yavaş. Işık takviyesi yapmayı planlıyorum, sorunum ışıktan kaynaklı.

20.12.2021
Yavaşta olsa gelişim devam ediyor kankalar, bu hafta amber ışığım geliyor gelişimi dahada hızlandırcağını düşünüyorum. Yeni yapraklar çıkardı ve günden güne gelişimini gördükçe sevindiriyor beni. Bu kızdan hala umudumu kesmedim, amber gelince hızlanacağına inanıyorum :)

Son düzenleme:

arapfaik

Kıdemli Üye
Kankamm 50w amber lazim bi tane oraya kirmizi ile suan hic bi isin yok. Bi tane de lux metreyle mesafeyi olcerek verdin mi bitkiler cildirir. Hasatin bol olsun simdiden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1