auto super silver haze'im yine ölüyor yardım

greengrass

Yeni üye
merhaba. her seride başka bir sorunla karşılaşıyorum. bu sorunu bir türlü çözemedim dostlar.
1 buçuk ay oldu ve son birkaç haftadır fotoda görüldüğü üzere problemler var. sorun ne olabilir?
şu an kabinin içerisi olağandan fazla sıcak ve nem düşük. bu sorunu şu an düzeltemiyorum. öneriniz varsa alayım ama şu an için klima vs. gibi pahalı gereçler alamayacağım.

auto olduğu için ışığı kapatmaya gerek yokmuş. hızlı olsunlar diye ışığı 24 saat açık bırakıyorum o yüzden. acaba bundan dolayı mıdır?

Advanced Nutrients Grow Micro Bloom ve cal mag kullanıyorum. 1 litre ph'lı suya 1 buçuk ml kadar hepsinden.
ışık 200w full spectrum led
2 tane saksım var 15er litrelik
başka bir bilgiye ihtiyacınız var mı bilemedim. var mı bilgisi olan? teşekkürler.

greengrass

Yeni üye
growweedeasy'de light stress nitrojen eksikliği ile karıştırılıyor diyolar. nitrojen eksikliğinde yapraklar sararıp kendi kopuyormuş. light stresste sararıyor ama kopmuyor. bende sararan yapraklar çok rahatlıkla kopuyor şu an ama verdiğim vitaminlerde var nitrojen :( o zaman light stress ama semptomlara göre nitrojen eksikliği :D

OttoMan347

√SEFİR√
Nitrojen aksikliğinde soluk sarı oluyor ve kendiliğinden düşüyor bir süre sonra. Üst yapraklar soluk renkte olur nitrojen ihtiyacını alttaki eski yapraklardan alır ve döker. Bu bitki de üst yapraklara var ve bariz ışıktan

OttoMan347

√SEFİR√
Sıkıntı üstten başlaması ve yaprakların içe doğru gondol olması ışıktan başka bişey olamaz kanka. İşin rast gelsin

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Gübreyi az veriyon aynı gübreyi bende kullanıyom bu aşamada litreye dört ml vermelisin üçündende alt yapaprakların azot eksikliyi üstler sıcaktan yanmaya başlamış çok zorlarsan öldürücen ısıyı düşüremiyorsan 6. 7 cfl al onla devam et budönem kırmızı ister ama senin ısı sorunun öldürücek bitkiyi cfl devam etmen daha iyi ısıyı düşüremiyosan ve yanına carbolat yada budcady iki olmaz birini seç ben budcady öneririm birde overdırıve al son üç hsfta vericen bucandy bitene kadar devam sömeklerin çok küçük an ana besein ve yan besin tablolarına bak onu uygula grow bloom mikro ana besin budcady overdrıve yan besin tabloları incele uy calmagta her sulama verme 20 günde bir boş sulamada ver

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********