Auto tohumdan Tek bitki için bir kaç soru

00burak0096

Yeni üye
Tüm dostlara merhaba kendi ihtiyacım kadar üretim yapmak istiyorum ağız kokusu çekmek yerine marangozdan 40x40x100 dolap yaptırıp içini mylar ile kaplasam ihtiyaç duyacağı gübreleri alıcam tek bitki için nasıl bir ışık seçmeliyim malesef tüm ekipmanları alamıyorum

thrasher

Kıdemli Üye
Tüm dostlara merhaba kendi ihtiyacım kadar üretim yapmak istiyorum ağız kokusu çekmek yerine marangozdan 40x40x100 dolap yaptırıp içini mylar ile kaplasam ihtiyaç duyacağı gübreleri alıcam tek bitki için nasıl bir ışık seçmeliyim malesef tüm ekipmanları alamıyorum
kanka marangozdan onu yaptırana kadar 2.el dolapta kovalayabilrsin

Shepard

Müptezel
internette bez dolaplar var bro 150 liraya bulursun mis gibi araştır biraz bende yeniyim ama 1-2 hafta içinde aşırı para harcanmadan da tek bitkiden güzel sonuç alınabileceğini öğrendim

Shepard

Müptezel
Işık konusunda pek bilgili değilim kanka o konuda yardımcı olamam ama bir yerden başlamanı öneririm insanlar küvette yetiştiriyor **** minimum ekipmanla. Derin araştırma sonucunda paran çok yoksa ne kadar araştırırsan araştır hepsi araştırmada kalıyor. En doğru kararları en ucuza almak biraz zor iş. Kolay gelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****