Auto ve Fem Aynı Yerde Nasıl Olur

bafici

Üye
arkadaşlar selamlar. 2 auto ve 2 fem tohumu aynı kabine koyucam. chatte arkadaşlar birini önce diğerini sonra ekmem gerektiği gibi bir şeyler söyledi, emin olamadım. tecrübeli arkadaşlar bir el atabilir mi ?

Nemesis4

Kıdemli Üye
Dostum simdi autoya 20 4 ışık vercen 80 85 gun hasat vakti photo 18 6 kullaniliyor 2 ay veg de tutman lazım 2 aydan sonra 12 12 ye alcan bu sefer autolar strese gircek

Nemesis4

Kıdemli Üye
Bitkinin gidişatına gore kanka 2 ay veg de 18 6 2 ayda 12 12 çiçeğe sokarsın kanka forumda hepsinin cevabı var başlamadan oku acele etme

A

ALTINPİPO

Guest
secımını ya auto ya fem yapmalısın bırı 12 bırı 20 satt olacak oyuzden uygun olmaya bılır alanda 150x150x200 olmalı 2 bıtkıye 120 120 yeter ısık 800watt olur 600watt senın kararın hps ıcın gecerlı mıktar soyledım ısık ıcın

Nemesis4

Kıdemli Üye
secımını ya auto ya fem yapmalısın bırı 12 bırı 20 satt olacak oyuzden uygun olmaya bılır alanda 150x150x200 olmalı 2 bıtkıye 120 120 yeter ısık 800watt olur 600watt senın kararın hps ıcın gecerlı mıktar soyledım ısık ıcın
Kanka bu adam böyle yapsa autolari koysa 18/6 ya 1 ay sonra photolari koysa zaten aralarinda 1 ay olcak photo 2 aylık olunca auto 80 90 günlük olcak zaten autotu çoktan hasat etmis olcak?

bafici

Üye
Kanka bu adam böyle yapsa autolari koysa 18/6 ya 1 ay sonra photolari koysa zaten aralarinda 1 ay olcak photo 2 aylık olunca auto 80 90 günlük olcak zaten autotu çoktan hasat etmis olcak?
şçyle yapayım, autolar 12 hafta, femler 16. autoları ekerim, 4 hafta sonra femleri koyarım. autolar 12 haftalık olduğunda femler 8 haftalık olacak, autoları hasat ettikten sonra femlere devam ederim. sponsordan aldım erkek cıkma ihtimali var mı ?

Nemesis4

Kıdemli Üye
şçyle yapayım, autolar 12 hafta, femler 16. autoları ekerim, 4 hafta sonra femleri koyarım. autolar 12 haftalık olduğunda femler 8 haftalık olacak, autoları hasat ettikten sonra femlere devam ederim. sponsordan aldım erkek cıkma ihtimali var mı ?
Çıkmaz kardeşim sen dediğimi uygula devam et ama sağlıklı olsun diyorsan 2 autoyu 20 /4 olarak 70 80 gün de hasat edersin sonra direk photolari koyarsın autolardan aldığın hasat zaten sana yeter photolar olasiya kadar

bafici

Üye
Çıkmaz kardeşim sen dediğimi uygula devam et ama sağlıklı olsun diyorsan 2 autoyu 20 /4 olarak 70 80 gün de hasat edersin sonra direk photolari koyarsın autolardan aldığın hasat zaten sana yeter photolar olasiya kadar
4 ay sonra başka şehire taşınıcam, orda imkanım olmayacak. o yüzden bi deneyim dedim. bi de zaten sponsordan 5 tohum aldım fem, 2 de auto hediye etti. ama aynı poşete koymuş. o da ayrı bi sıkıntı hata da yapabilirim. resimleri atsam anlaşılır mı ?

Nemesis4

Kıdemli Üye
4 ay sonra başka şehire taşınıcam, orda imkanım olmayacak. o yüzden bi deneyim dedim. bi de zaten sponsordan 5 tohum aldım fem, 2 de auto hediye etti. ama aynı poşete koymuş. o da ayrı bi sıkıntı hata da yapabilirim. resimleri atsam anlaşılır mı ?
Anlaşılmaz o zaman bahtina ne çıkarsa kanka zaten 7 tohumu yetistirmen icin saglam ışığın varmi ?

A

ALTINPİPO

Guest
1 tane photodan alcagın hasat zaten 2 belkıde 3 autoya bedel ne geregı var 2 photo max 600 700 bıle verırı belkı daha fazla ? bırde ben photoların erkek cıkma ıhtımalı var dıye bılıyorum autoların deıl

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
    Kanka Chat bot: ***** *** ******* *** *** *********