Auto ve Feminize Bir arada

Grenn

Yeni üye
Arkadaşlar oto ve uzun dönem ikisini aynı anda yapmak istiyorum biraz genel bilgim var ama ikisini aynı anda daha önce denemiş tecrübe etmiş arkadaşlardan fikir bekliyorum öneri bekliyorum

bafici

Üye
kanka sana bişi diyim mi, ben de planladım bunu zamanında. biraz araştırdım ettim, sonra elimdeki tohumun auto olmadığını farkedip vazgeçtim. keşke alıp yapsaymışım. photo(normal) tohumu ekip 2-3 kere kelle uçurdun mu zaten çiçeklenmeye alman 3 ay sürüyor ( şu an photo yapıyorum ve 3 topping yaptım 12/12 ye almam 3 ay sürdü). auto zaten her türlü yürüdüğü için aynı anda dikersin, 3 ay 18/6 yaparsın autolara hiç ellemeden, onların hasatı gelince photoları 12/12 ye çekersin. ben bunu denemedim, ama bir sonrakinde muhakkak yapacağım. photo(normal) tohumun çiçeklenmeye geçmesi dediğim gibi bir de eğitim verdiysen çok uzun sürüyor. denemeye değer.

Grenn

Yeni üye
Kankacım çok teşekkür ederim zahmet edip yazmışsın edindiğim bilgileri tehet ettin eyvsllah. Olur yani bu iş kanka aynı süre aynı zaman olacaksa büyük olsun ya yanlış mıyım

Grenn

Yeni üye
kanka sana bişi diyim mi, ben de planladım bunu zamanında. biraz araştırdım ettim, sonra elimdeki tohumun auto olmadığını farkedip vazgeçtim. keşke alıp yapsaymışım. photo(normal) tohumu ekip 2-3 kere kelle uçurdun mu zaten çiçeklenmeye alman 3 ay sürüyor ( şu an photo yapıyorum ve 3 topping yaptım 12/12 ye almam 3 ay sürdü). auto zaten her türlü yürüdüğü için aynı anda dikersin, 3 ay 18/6 yaparsın autolara hiç ellemeden, onların hasatı gelince photoları 12/12 ye çekersin. ben bunu denemedim, ama bir sonrakinde muhakkak yapacağım. photo(normal) tohumun çiçeklenmeye geçmesi dediğim gibi bir de eğitim verdiysen çok uzun sürüyor. denemeye değer.
Kanka bir dene soracağım peki İstifleme şekli nasıl olmalı yani 5 metre karelik Bir alanda yeterli ve kaliteli ışıklar led olacak yani oto ve normali aynı yerde mi tutmalıyım hangisi daha ön planda olmalı

bafici

Üye
Kanka bir dene soracağım peki İstifleme şekli nasıl olmalı yani 5 metre karelik Bir alanda yeterli ve kaliteli ışıklar led olacak yani oto ve normali aynı yerde mi tutmalıyım hangisi daha ön planda olmalı
dostum benim ilk growum. 3 tane tohum patlattım, 1 ini büyütebildim. şu an iyi gidiyor. mainlining diye bir yöntem izledim 3 toppingli. dediğim gibi veg süresi 3 ay sürdü. hatta daha da kalabilirdi, sıkılıp çiçeğe aldım. zaten veg dönemdeki nem oranı, teorik olarak auto için çok uygun. ben 1m2 lik bir alanda başladım, çok rahat 2 photo sığardı. ki zaten autolar photo kadar büyük olmuyor. sen 5 m2 ye yetebilecek bir ışık temin etmelisin önce. 5 m2 ciddi bir alan. benim tavsiyem 1 photo yap, yanına at autoları. 5 m2 yi ağzına kadar bitkiyle doldurmanın bir anlamı yok zaten torbacı değilsen. 1 photo 2 auto dan totalde yarım kiloya yakın sigara alırsın. her hangi bir yakalanma durumunda falan da 3 kökü bir şekilde açıklarsın belki ama 7-8 bitkiden sıyıramazsın. bunları da düşünmek lazım. ışık yeterliyse bitkilerin pozisyonu çok da önemli olmaz diye düşünüyorum. tabii yine de bunu denemiş arkadaşlardan bir akıl almkata fayda var. aç gözlülük yapıp başa bela almaya gerek yok. kendim için konuşuyorum, bir sonrakinde 2 auto 1 photo yapıcam. photo bildiğin hobi, ona bel bağlamicaksın harmansan. ama o alana kadar yetişecek 2 auto seni baya bi tatmin eder. ben kafamı taşlara vuruyorum şu an. oturdum 3.5 aydır ben ona bakıyorum o bana. keşke auto alıp dikseymişim yanına 2 tane.

LucaChangretta

Kıdemli Üye
kankam ben ilk growumda 6x early skunk photo 2x og kush auto aynı anda başladım growa photolar daha yeni çiçeklenmeye girerken autoları hasat etmiştim ama autolardan aldığım 80 gram felandı çünkü autolar sarı ışık isterken photolar beyaz istiyor o yüzden ikisini bir arada yapma yapıcaksanda full spectrum lamba şart hps mh ile olmaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **