Auto ve stres ?

ayteach

Müptezel
Arkadaşlar herkeze bol dumanlar. Bir sorum olacak auto bitkilerle ilgili. Simdi auto bitkilere egitim veya farkli bir sebepten dolayi stres yarattığımız da bitkinin gec ciceklenecegini ciceklenmis olsa bile gec hasat alacagimizi ogrettilet bize. Ancak ogrenmek istedigim şudur ornegin bitkim 15 gunlukken topping yaptım bitki kendisini toparlayip 25 gunluk olsuktan sonra bi topping daha yaptim diyelim. Ve bu bitki yine örnek olarak soyluyorum normal şartlarda yani stres altina girmeden 50. Gun ciceklenmeye giricek.simdi bu yaptigim iki topping yuzunden strese girecegi için ciceklenmeye baslayacagi günü mü uzatmis olacak. Yoksa hic birşey olmamis gibi 50. Gun ciceklenmeye baslayacak mi ? Siz ne diyorsunuz

nasa

Doktor
Arkadaşlar herkeze bol dumanlar. Bir sorum olacak auto bitkilerle ilgili. Simdi auto bitkilere egitim veya farkli bir sebepten dolayi stres yarattığımız da bitkinin gec ciceklenecegini ciceklenmis olsa bile gec hasat alacagimizi ogrettilet bize. Ancak ogrenmek istedigim şudur ornegin bitkim 15 gunlukken topping yaptım bitki kendisini toparlayip 25 gunluk olsuktan sonra bi topping daha yaptim diyelim. Ve bu bitki yine örnek olarak soyluyorum normal şartlarda yani stres altina girmeden 50. Gun ciceklenmeye giricek.simdi bu yaptigim iki topping yuzunden strese girecegi için ciceklenmeye baslayacagi günü mü uzatmis olacak. Yoksa hic birşey olmamis gibi 50. Gun ciceklenmeye baslayacak mi ? Siz ne diyorsunuz
autolarda topping önermiyorum hilkat garibesine dönüyor bitki + hasad miktarını düşürürsün auto bitkide olabildiğince az stres scrog veya lst yapacaksın diğer eğitimleri photoya vereceksin. autoya topping atacaksanda maks 1 2 olursa bitki kendisini toparlayacak vakit bulamaz

R

Ripley'sOG

Guest
Evet genetik olarak hangi günde girmesi gerekiyor ise o gün geldiğinde pr ve pfr hormonları tepkimeye girer ancak söylediğin gibi herhangi bir stres altında maximum 1-2 gün oynar o da durumun vahimetine göre ve buda fenotipler olarakta farklı varyantlar ortaya çıkarır.Çok daha baskın fenolar erken girer hiç beklemeden pistil gösterir seedbanklar bu tür veya erkek polen elde etmek için sapları kalın ve içi boş olan fenotiplerin çok daha fazla thc ürettiğini kesfetmislerdir ve bu ufak tüyolar genetik üretiminde kullanılırlar konuyu dagitmadan eğitim ve topping vs tamamen autoda fenotiplerine göre değişir isteyen bitkiye yapılır istemeyene yapılmaz bu da usta ellerde biraz daha vücut bulur sağlam Autoya herşey yapılır ama rudalis geni baskin autoda eğitim yapılmaz apikal baskınlık üzere salarsin ve kendi çapında büyür

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha ** hahahaha ***** *** ******** **** *** * **** ****** **** **** * **** *********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** **** ******* hahahaha** ******* ****** hahahaha**
    hahahaha *** ******* ********* ********** ***** ***** *****
  • kkush kkush:
    **** **** ****** ****** **
    ****** hahahaha** *** ****** **** ***** ********** ******* **** **********
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha* ****** **
  • kkush kkush:
    ***** ***** *** ******** ********* hahahaha hahahaha hahahaha* ***** **********
    ******* **** **** hahahaha* hahahaha* ** ******** ** ** *****
  • kkush kkush:
    * ********* ******** ***** **
  • kkush kkush:
    *** ***** ****** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1