Autoflower ışık döngüsü yardım lütfen

qwedsazxc

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. 
Autoflower bitki yetiştirmeyi düşünüyorum. Yapmış olduğum araştırmalar neticesinde kimi kaynak tüm zamanlarda 18/6
Kimisi gelişimde 18/6 çiçeklenmede 12/12
Kimisi 20/4 diyor. Haliyle insanın kafası karışıyor. Sizce ışık döngüsü ne olmalı? 

Ayrıca tohum çatlatıp toprağa aldığım zaman 15 gün boyunca ışık döngüsü 24 mü olmalı yada nasıl olmalı.

Klavye12

Yeni üye
Autolar 24 saat ısiga uygundur 20/4 verilmesi bitkiye ve sisteme dinlenme zamanı bırakır 20 4 idealdir

Makalive

Yeni üye
ben çimlenmede 18/6 çiçeklenmede 20/4 yapma taraftarıyım çimlenmede o kadar boşa elektrik yakmaya gerek yok

R

Ripley'sOG

Guest
Cvp: Autoflower ışık döngüsü yardım lütfen

qwedsazxc' Alıntı:
Kanka elektrik mastafından yana sıkıntı yok. Önemli olan maksimum verim alabilmek.

Autoflowering türlerin genetiğinden kaynaklı ışık sorunu yok.Dilersen 24/0 dilersen 1/23 gidebilirsin.Burda iki tane paradoks var elektrik masrafın var ise düşük seçenekleri tercih edersin yok benim param var hasat istiyorum dersen 24 saat tam otomatik gidebilirsin.

Isin rast gitsin

delelet

Üye

Ripley' Alıntı:
qwedsazxc' Alıntı:
Kanka elektrik mastafından yana sıkıntı yok. Önemli olan maksimum verim alabilmek.

Autoflowering türlerin genetiğinden kaynaklı ışık sorunu yok.Dilersen 24/0 dilersen 1/23 gidebilirsin.Burda iki tane paradoks var elektrik masrafın var ise düşük seçenekleri tercih edersin yok benim param var hasat istiyorum dersen 24 saat tam otomatik gidebilirsin.

Isin rast gitsin

merhaba, 1/23 derken 1 saat ışık 23 saat karanlıktan mı bahsediyoruz, bu şekilde bitki auto olsa da büyüyebilir mi?

Murti.b

Yeni üye

delelet' Alıntı:
Ripley' Alıntı:

Isin rast gitsin

merhaba, 1/23 derken 1 saat ışık 23 saat karanlıktan mı bahsediyoruz, bu şekilde bitki auto olsa da büyüyebilir mi?

Tam tersi 23 saat ışık 1 saat karanlık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **