Autoflower 1x white widow 1x bluedream

Sezar23

Yeni üye
ajLzwgI

Selam kankalar wwnin bugün 14 bd kızımızında 11. Günü başlarda ufak tefek aksilikler yaşadık tabi kafalarına termometre düştü saksıları takla falan attı ama şuan iyiler lst eğitimi vermeyi hiç dert etmiyorum oyuzden narinmiş hassasmış falan peeh yani ama 1 ayda çiçeklenmeye giricekse nezaman eğitime başlamalıyım onu bilemiyorum aydınlanmaya ihtiyacım var yorum yapacak olan ardaşlara şimdiden teşekkürler ✌️

Lst'ye başlayabilirsin bence kanka benim kızların ben 15. Gününde başladım ama seninkiler de gayet başlanabilir gözüküyor.

Sezar23

Yeni üye
Kanka henüz gözüme küçük geliyor artı şeklinde eğicem her dalını bir tık daha büyüse daha iyi olur gibime geliyor 5 10 gün daha beklesem geç kalmış olurmuyum

Moulder34

Yeni üye
Cvp: Autoflower 1x white widow 1x bluedream

Sezar23' Alıntı:
Kanka henüz gözüme küçük geliyor artı şeklinde eğicem her dalını bir tık daha büyüse daha iyi olur gibime geliyor 5 10 gün daha beklesem geç kalmış olurmuyum

Kanka sana nasıl ulaşabilirim bişey sormam lazım mesaj atarmısın

Sezar23

Yeni üye

Moulder34' Alıntı:
Sezar23' Alıntı:

Sor kanka

Moulder34

Yeni üye

Sezar23' Alıntı:
Moulder34' Alıntı:

Sor kanka

Bende denedim tohumu suya attım peçete işlemleri falan tamam ama işte toprağa koydum 4 gün geçmesine rağmen tohum çıkmadı bende toprağı kazıp baktım yohum çürümüş biraz fazla ıslaktı ondan olmuş olabilirmi ? Sen bu işlemi nasıl yaptın

Sezar23' Alıntı:

Kanka tüm dalları eğmemen lazım fan yapraklarına dokunulmuyor. Sadece bir yöne yatıracaksın. Link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama buradan bakabilirsin: https://youtu.be/7j0so0LxFoY

Sezar23

Yeni üye

Kanka herkes farklı eğitiyor bitkisini benimde o şekil hoşuma gitmişti bir arkadaşın çok detaylı bir yazisi var bu konu hakkında okumadiysan kesinlikle bakmanı tavsiye ediyorum senin bitkinin durumu ne kanka bu arada fotoğrafı var mı

Moulder34' Alıntı:
Sezar23' Alıntı:

Bende denedim tohumu suya attım peçete işlemleri falan tamam ama işte toprağa koydum 4 gün geçmesine rağmen tohum çıkmadı bende toprağı kazıp baktım yohum çürümüş biraz fazla ıslaktı ondan olmuş olabilirmi ? Sen bu işlemi nasıl yaptın

Kanka bende ilk denememde tohumu çürüttüm iki tane ıslak peçetenin arasına tohumu koy onuda hava almayacak bir poşet yada kabın içine koy acele etme biraz kök verdikten sonra toprağa al bir iki cm derine göm okadar kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
  • P puslu77:
    *** *** ****** ***** ***** *** ******** ***** ***** ** *** *** ******* *** *** **** * ***** **** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • P puslu77:
    ******* *** **** ******* *** ***** ******** ****** ****** ******* **** ******** * *** ********* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • P puslu77:
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha* ******** hahahaha* ******* ** ****** ******** ***** ****** *** * ****** ***** ***** ****
  • P puslu77:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Houp53 Houp53:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • P puslu77:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • P puslu77:
  • Houp53 Houp53:
  • P puslu77:
    *** *** **** ***** hahahaha*** ***** ***** ******** ***
  • G ganjasevdalısı:
    ****** hahahaha* **** ******* ***** ********** *** **** **** ****
  • Houp53 Houp53:
    ***** ********** hahahaha ******* ****** **** ***
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** hahahaha
  • P puslu77:
    P puslu77: ***** ** ** **** *** ***** ****** ** **** *** ***** ******** ***** ********