Autoflower Bruce Banner İçin Gübre Tavsiyesi Lazım

beyler bol dumanlar. bruce banner auto tohum aldım. tek bitki 1 m2 karelik bir dolabın içinde yapıcam. photo bitki deneyimim var ancak auto ilk olacak. gübre konusunda biobize bir dünya para vermek istemiyorum yine, uçmuş fiyatları. yabancı yetiştiricilerin videolarından takip ettiğim kadarıyla adamlar toz gübre kullanmayı daha mantıklı buluyor. forumda da alternatif olarak gübretaş konusunda denk geldim. nedir ne değil, nasıl uygulanmalı bilgisi olan varsa ve beni aydınlatabilirse sevinirim. ışık olarak daha önce aliexpresten aldığım 2000w olduğunu iddia eden ama 200 w olan bir spectrum ledim var 2 modlu. artı bir de kendi yaptığım 50 w spectrum led var. yeterli midir tek bitkiye ? karbon filtreyi de aspriratör filtresinden yaptım, zaten tek bitki öyle aman aman bir sirkülasyona gerek yok diye düşünüyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

kanka en güzeli, biobizz starter pack indoor al bak keyfıne 2 bıtkı yapıcam dıyosun kımyasal yada toz gübrelerle riske girme 2 ay bekliyorsun son ayda en ufak hata da butun çaban boşa gitmiş üzülmüş oluyorsun
yurtdısındakı yetıstırıcılerın elınde cok kalıtelı toz gumreler var ama burası türkiye bunu unutma :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ******* hahahaha** **** * ** ****** ******
    ******* ******* ****** *** ******* * ***** ** ** ****** **
    ******** *** ** ***** ****** * **** *** *** * **** ** ***** ***** ****** ********
    hahahaha****** hahahaha* ***** **
    ********* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    * **** ** ******* **
    ***** ***** ********** *** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    hahahaha* hahahaha* ****** ******
  • O oziozi:
    ********* ******** ******** **** hahahaha* * * ***** ***** ******* ****** ***** hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ***** ******* ***** ****** *** *** ****** ****** ********* ***** **** ******* *** hahahaha ******* ***** ******* ****** ******* ******** ***** *** **** ***** ******** ******
  • O oziozi:
    ********** hahahaha***** ***
  • A acemiöğrenci12:
    ****** ***** **** *** hahahaha* ***** **** ** *****
  • A acemiöğrenci12:
    **** *** hahahaha* ***** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ****** **** hahahaha** ***** ******** ****** ***** ******* ******* ********* ******* ** ** *********
  • A acemiöğrenci12:
  • deyorke deyorke:
    ******** *** **** ********* **** ******** **** ***** *** hahahaha**** hahahaha***** ***
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
    **** ** hahahaha* ****** hahahaha
    T tayfurishere: **** ** hahahaha* ****** hahahaha