Autoflower genetiklerde 18-6 mı yoksa 20-4 mü?

Lowmembers

Müptezel

ayteach

Müptezel
dostum bu bilgi benim için çok önemli sağ ol :) benim amacım mesela çok dikkat çekmemek için bodur bir bitki yetiştirmek ama yine de min 60-80 gr hedefliyorum,lst de yapıcam tabii.bitkiyi kısa tutar kısmı benim için çok kritik ancak bitki kısa olucak diye de az hasat almak istemiyorum.ne önerirsin?
Bitki cicege girene kadar 18/6 cicekte de 24 veririm ben

Mertali54

Doktor
Elektirik sorunu yoksa 24 ver hic hiz kesmeden devam et bence ben 18/6 yaptim buyumesinden hic memnun kalmadim
as. ucretın bıraz ustunde calısanım kıra vermıyorum kanka ama bıraz bırc var 20 bın kadar aylık oduyorum borcumu sektırmeden hal boyleyken ellektrık sorun ollur lakın ben lled projektor kullanıyoorum fazla tuketımı yok dıye bılıyorum

onun ıcın en fazla 20 ye 4 yapabılırım oda cıcekte yapabılırım galıba

harmangenc

Kıdemli Üye
bir de kankalar merak ettiğim durumlardan birisi de şu.mesela bir gün 20 saat verdik bir gün 24 verdik bu durum bitkiyi strese sokar mı

Lowmembers

Müptezel
bir de kankalar merak ettiğim durumlardan birisi de şu.mesela bir gün 20 saat verdik bir gün 24 verdik bu durum bitkiyi strese sokar mı
Sokar tabi bro. Bir gun yZ bir gun kış gibi olur bitki. Düşünsene hergun farkli bir iklim yasadigini. O en buyuk stres sebebidir hasat kırar zamansiz bitkiler peydahlanir. Isikla bu sekilde oynamak en buyuk hatalardan biridir

harmangenc

Kıdemli Üye
Sokar tabi bro. Bir gun yZ bir gun kış gibi olur bitki. Düşünsene hergun farkli bir iklim yasadigini. O en buyuk stres sebebidir hasat kırar zamansiz bitkiler peydahlanir. Isikla bu sekilde oynamak en buyuk hatalardan biridir
çok teşekkürler dostum belki de bu cevabı almasam içimden geldi deyip bazen 24 vericektim boş yere zarar görücekti kızcağız :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: hahahaha ******** *******