Autoflower Işık Döngü Değişimi

sef

Üye
Merhabalar,
15 günlük Autoflower Jack Herer için 24/0 ışık döngüsünü ilk günden beri kullanıyorum.
Işık döngüsünü 20/4 olarak değiştirmek istiyorum da bunun için belirli bir büyüme beklemeli miyim yoksa şuan değiştirebilir miyim?
Değiştirirsem çiçeklenmenin ortasında tekrar 24/0a dönsem sorun olur mu?

Teşekkürler.

Türk

Üye
Merhabalar,
15 günlük Autoflower Jack Herer için 24/0 ışık döngüsünü ilk günden beri kullanıyorum.
Işık döngüsünü 20/4 olarak değiştirmek istiyorum da bunun için belirli bir büyüme beklemeli miyim yoksa şuan değiştirebilir miyim?

Teşekkürler.
Karanlik olay autoda ciceklenmeyi tetikleyebilir. Fotodada tetikliyor ama. Bilemedim

sativasever

Müptezel
Autolarda bitkinin alışkanlığını değiştirmek hermo tehlikesini çok arttıyor. Tavsiyem çiçeklenmeye kadar bekle zaten 10 güne girecektir sonrasında 20/4 e alırsın.

CahilKush

Doktor
Merhabalar,

Teşekkürler.
Kanka aynı olayı bende düşündüm ve araştırdım 24/0 bi anda 20/4 e çekme 2 günde bir 1saat eksilterek ıstediğin perioda çek yoksa çiçeklenmeye veya x bi strese sokabilirsin bitkini

• Like
Tepkiler: sef

Türk

Üye
Autolarda bitkinin alışkanlığını değiştirmek hermo tehlikesini çok arttıyor. Tavsiyem çiçeklenmeye kadar bekle zaten 10 güne girecektir sonrasında 20/4 e alırsın.
Bende 24.0 döngüsüne sahibim. Grow sonuna kadar gidilir mi 24 sıfır ile? Herhangi bir dezavantaji olurmu? Çünkü ısıyı bu sayede ayarlayabiliyorum

MasterOf

Kıdemli Üye
Merhabalar,

Teşekkürler.
Neden böyle çılgın değişiklikler yapıyosun peki ?

Organik

Kıdemli Üye
Gerek bile yok dostum baştan ne verdiysen öyle devam et faturayla ilgili bir sıkıntın yoksa 24/0 devam yararı olur zararı olmaz :) he illa kapamak istiyorsan o ışığı suladıktan sonra 2 saat kapalı tutabilirsin :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ***** *** ******** ******** ******** ********* ****** hahahaha ***** ***** ******** *****
  • T Turco:
    ****** hahahaha
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ***** ******** ******** *** ********* ******* ***** ***** ********* hahahaha
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
    hahahaha*** *****
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ****** ********** *** hahahaha* ****** ******
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ***** ***** **** ***** ******* ******* ********* ******** *** ********** hahahaha*** ********** *** hahahaha* ****** ******
  • T Turco:
    **** ********* ******* ***** ***** ***** *** ****** *** ******** **** hahahaha hahahaha*** hahahaha***** ******** ***** **** ********
  • C cancan27:
    ***** ***** ******** ***** **** **** ***** ***** **** hahahaha***** *** hahahaha*****
  • C cancan27:
    **** ********* ******* ***** ***** ***** *** ****** *** ******** **** hahahaha hahahaha*** hahahaha* ******** ******** ***** ****** ********
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ********* ******** ******* **** ****** ******** ***** ********* ******** ********
  • C cancan27:
    ****** hahahaha**** ***** ********* ********* ********* *********
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ********* ********* ****** **** ** ***** ***** ******* ***** ****** ******* **** *** **** ***** ********* *****
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ******* hahahaha ***** ***** ******** *********
  • C cancan27:
    ***** hahahaha* ** *****
    C cancan27: ***** hahahaha* ** *****