Autoları erken çiçeğe sokabilirmiyiz ?

Lemon Og

Yeni üye
Sponsordan aldığım Lemon OG leri Saksılara koydum Her ihtmale karşı hepsini filizlendirdim boyları Biraz büyüdükten Sonra Hepsini 12/12 ışıkla çiçeğe sokabilirmiyim 2 tane cob led var elimde her biri 400w tekini Kullanıyorum kabinde ,ilk Growum Kabinde 2 tane yapmayı düşünüyordum Ama ölüler falan diye Hepsini Filizlendirdim küçük saksılarda filizlendi Birde Günden Yana Sıkıntım var temmuz Başı gibi hasat almam gerekiyor , havalar Biraz Daha düzelince Dışarda Biyere Koymayı düşünüyordum diğerleri ne tavsiye Edersiniz üstadlarım

Oto bitkiler kendi girer bro 12/12 olmaz. Belki şöyle yapabilirsin 24/0 . Temmuz başına da daha 3 ay var 8 hafta çiçek yaziyor açıklamada hasat vakti gelebilir bence. Kabin ölçülerini bilmiyorum ama küçük saksılarda devam edebilirsin. (Ne kadar küçük onemli tabi ) yada en güçlü ikisi ile yola devam edersin. Outdorr için çok bilgim yok ama oto bitkiler için pek önerilmiyor. Deneyimlemis kankalar yazarlar. Kolay gelsin.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka autoları da erken çiçeğe sokabilirsin. 24 saat karanlık ardından 10 gündüz 14 gece yaşatırsan, ciddi stres yaşatan bikaç eğitim uygularsan kendiliğinden değil senin baskınla çiçeğe hemen geçer.

ancaaaak çok lüzumsuz olur zira en babası bile genelde 15-25 günde çiçeğe geçiyor ve hasatı femlerin zaten 3te 1 altında... hasat miktarın çok ciddi şekilde düşecektir. verdiğin emeğe paraya yazık.. sen aynen devam et 18-6 ilerle en geç haziran sonu temmuz başı zaten hasatını alırsın

Lemon Og

Yeni üye
kanka autoları da erken çiçeğe sokabilirsin. 24 saat karanlık ardından 10 gündüz 14 gece yaşatırsan, ciddi stres yaşatan bikaç eğitim uygularsan kendiliğinden değil senin baskınla çiçeğe hemen geçer.

ancaaaak çok lüzumsuz olur zira en babası bile genelde 15-25 günde çiçeğe geçiyor ve hasatı femlerin zaten 3te 1 altında... hasat miktarın çok ciddi şekilde düşecektir. verdiğin emeğe paraya yazık.. sen aynen devam et 18-6 ilerle en geç haziran sonu temmuz başı zaten hasatını alırsın
Kanka çiçeklerim şuan 10-12 günlük falan 24/0 ışık veriyorum, al mix toprak olduğu için henüz gübre falan vermedim gübresiz sulama yapıyorum biraz daha büyüdüklerinde kabinde 3 tane bırakıp diğerlerini dışarı atmayı planlıyorum ışığı çiçeğe girene kadar 24/0 da tutsam çiçeğe geçince kaç yapayım 18/6 mı yoksa 20/4 mü

Ksvael

Yeni üye
Kanka çiçeklerim şuan 10-12 günlük falan 24/0 ışık veriyorum, al mix toprak olduğu için henüz gübre falan vermedim gübresiz sulama yapıyorum biraz daha büyüdüklerinde kabinde 3 tane bırakıp diğerlerini dışarı atmayı planlıyorum ışığı çiçeğe girene kadar 24/0 da tutsam çiçeğe geçince kaç yapayım 18/6 mı yoksa 20/4 mü
Kanka autoda hızlı hasat almak istiyorsan 24/0 en iyisi. Zaten 24/0 başlamışsın ışık periyodunu elleme hiç öyle devam et. Autolar cok nazik kanka az bişey fazla su ver stresden çiçeğe giriyor, ışık fazla gelsin stresden çiçeğe giriyor, tabi her genetik için geçerli değil, streslere karşı dayanıklı olan bitkilerde var. Senin kızlar 2-3 haftaya çiçeğe geçerler muhtemelen. Bol hasatlar kankam :)

Lemon Og

Yeni üye
Kanka autoda hızlı hasat almak istiyorsan 24/0 en iyisi. Zaten 24/0 başlamışsın ışık periyodunu elleme hiç öyle devam et. Autolar cok nazik kanka az bişey fazla su ver stresden çiçeğe giriyor, ışık fazla gelsin stresden çiçeğe giriyor, tabi her genetik için geçerli değil, streslere karşı dayanıklı olan bitkilerde var. Senin kızlar 2-3 haftaya çiçeğe geçerler muhtemelen. Bol hasatlar kankam :)
Tavsiyen için teşekkür ederim bro , inşallah hayırlısıyla alabilirsek hasatı bakalım heyecanla bekliyorum

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka 2 hafta bittiği gibi gübre vermeye başlayabilirsin yavaş yavaş..ben ilk gün 24 saat verip sonrasında baştan sona kadar 18/6 gidiyorum. hatta son 2 hafta overe başladığımda 12-12ye kadar düşüyorum tricom basmak için, ve hatta yoğun stresli eğitimler dahi uyguluyorum.. yöntemin tamamen sana kalmış. ancak auto bitkinin hemen strese girdiği söylentisi tamamen bir şehir efsanesi.. zamanında biri bu teoriyi ortaya attı milllet de ğeşine düştü ağızdan ağıza yayıldı.. 12-12 bile gitmende sakınca yok hiçbir şey olmaz. ışık süresi autoda stresten dolayı değil, zaten erken dönem bir bitki olduğu için olabildiğince hacimsel büyümeyi desteklemek için yoğun kulanılıyor. autoda erken çiçeğe giriş stresten değil genden kaynaklıdır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ******* hahahaha ***** ****** ****** ****
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
    ******* ******** ****** *** ****** hahahaha* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    the imam the imam: **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** ****...