Avustralyadan Tohum istedim 24nci gün daha gelmedi

Recep21

Yeni üye
Selamün aleyküm kankalar, Avustralyadan tohum istedim bugün 24nci gün daha kargo gelmedi.

Geçen aylar istemiştim 17 günde ptt getirmişti.

neden böyle geç oldu acaba bilgisi olan varmı tşk ederim.

elonmusk

Üye
Gümrüge takılan orda kalır. Ben eskiden yurtdışından sipariş veriyordum gümrükten çogu geçmiyordu takılıyordu veya gümrükte içinde tohum oldugunu farkedip ezip gönderiyorlardı sırf gümrük vergisini alabilmek icin o yüzden yurtdışından tohum sipariş vermeyi bıraktım daha hızlı ve teslimatta garanti veren yerlerden alıyorum. Sipariş verdigin siteye yaz eger teslimat garantisi veriyorlarsa tekrar gönderim yaparlar

Recep21

Yeni üye
Gümrüge takılan orda kalır. Ben eskiden yurtdışından sipariş veriyordum gümrükten çogu geçmiyordu takılıyordu veya gümrükte içinde tohum oldugunu farkedip ezip gönderiyorlardı sırf gümrük vergisini alabilmek icin o yüzden yurtdışından tohum sipariş vermeyi bıraktım daha hızlı ve teslimatta garanti veren yerlerden alıyorum. Sipariş verdigin siteye yaz eger teslimat garantisi veriyorlarsa tekrar gönderim yaparlar
Şirketle görüştüm bana dediler ara sıra tatil oluyor gibi bu yüzden geç geliyor gibi söylüyor. bir kez daha göndermişti.

takip no yok mu ? bak siteden . bu kadar gecıkdıyse yuksek ıhtımal gumruge takılmıstır . zaten bu aralar ptt yurt dısından gelen her paketı acıyor . cunku calısan memurlara promosyon verıyor yasaklı urun bulurlarsa . hayırlısı umarım sıkıntı olmadan gelır hangı sıteden verdın once sorunsuz almısmıydın

MarijaneyTR

Doktor
Bende hollanda'dan sipariş vermiştim 1 ayı buldu kanka hep yolda görünüyordu kargo . Sonra gümrük müdürlüğünü aradım . Dediler yasaklı madde çıktigi için iade oldu geri gönderildi sipariş verdiğiniz yere . Sende ara kanka bilgi al .

Recep21

Yeni üye
geçen ayda istemiştim 17 günde gelmişti.
şimdi 25 26 gün oldu daha gelmedi. bencede yakalanmıştır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** ****** ********* *** ******* ******** ******** ********* hahahaha** *******
  • L Levrekbaz45:
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
  • Probis Probis:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    ******** ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha*** ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    hahahaha* ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
  • Probis Probis:
  • D despacito:
    ******** ****** hahahaha**
  • T Turco:
    ****** ****** ********* ******* ***** **** ***** ********** ***** ******* *********
  • Probis Probis:
    * ******** ********* ***** ********** ** ** hahahaha** hahahaha**** *** **
  • Probis Probis:
  • T Turco:
    ***** ******* *** ***** ******** ******** ******* * *** ***** ********** *** *** ******** *** *** * ****** ******
  • T Turco:
    *** ***** hahahaha ******** ********* ******** ********** hahahaha*
  • T Turco:
    ******** ******* ******** **** ****** **
  • T Turco:
    ********* * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* hahahahahahahahahahahaha ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    ****** * ****** ***** ****** ******* ***** ****** ******* ***** **** ******* ** ******* ***** ****** *********
  • Probis Probis:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* **** ******* ******* ******** hahahaha***** * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* ********
    T Tropikal.MR: ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* ****...