Aynı tür farklı şekil

Altay191414

Yeni üye
bitkilerimin ikiside auto 40. Günündeler. İlk fotoğraftaki bodur kaldı ve yaprakları küçük diğeri şekil olarak daha farklı diğerinden.fotoğraflarda tam belli olmuyor. Türlerinin farklı gelme ihtimali varmı sponsordan.birde durum olarak ustalardan bir değerlendirme güzel olur dumanınız ve growunuz bol olsun kankalar

Regu

Kıdemli Üye
Kankam ilk öncelikle tohumlar karışmış ve farklı genetik olabilir ama eğer aynı genetik olduğundan eminsen bu yeni genetik üretildiği sırada iki genetiği üç genetiği birleştirirler genelde ve her tohuma o birleştirilen farklı genetiklerden biri baskın olabilir bu yüzden her tohum farklı olabilir fakat benim deneyimlerime göre o aynı genetik değil gibi hasatın bol olsun kankam.

Altay191414

Yeni üye
İkisini farklı sulamalarda ver eğer birlikte vermek istersen kankam benden tavsiye
Mıcro-grow-bloom gübre veriyorum yanında top max big bud b52 ve süper vit vericem. Sence çıkarmam gereken var mı eğer varsa hangileri yardımcı olurmusun biraz ilk grow olduğundan tecrübesizim baya ek besin konusunda

Regu

Kıdemli Üye
Kankam her zaman gübre şirketinin verdiği besin çizelgesine sadık kaldım bud candy ve big Bud öneriyorum sadece ayrıca Neem oil de bitkini çoğu hastalığa karşı korur

Altay191414

Yeni üye
Kankam her zaman gübre şirketinin verdiği besin çizelgesine sadık kaldım bud candy ve big Bud öneriyorum sadece ayrıca Neem oil de bitkini çoğu hastalığa karşı korur
Growkentte yazan değerlerin yarısını veriyorum kanka besin çok olunca bi gözüm korktu acaba fazla gelirmi diye

Regu

Kıdemli Üye
Yarısından başlamak mantıklı tabiki ama bence yarısından başlayıp tam değerlere yavaş yavaş çıkarmalısın

szrlkrsii

Müptezel
Kanka aynı suda 3 gübre 4 vitamin sorun olur mu sence değerlerimi abartmadan verirsem
Kanka gübreleme sistemi olarak ben kendimce en alçak ölçekten başlayıp yavaş yavaş arttırıyordum çok fazla miktarda vermeye başlamadan önce, tek saksıda ilk ölçeği dene diger saksılara normal sekilde git böylelikle ne oldugunu gözlemler ona göre arttırrsın kafan gibi sömeklerin olur iste kanka :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** **
  • G Growerdigi:
  • G Growerdigi:
    hahahaha
  • G Growerdigi:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha *** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
    **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
  • M Marryhuana:
    ** hahahaha hahahaha ***** ****** **** *** hahahaha*** ********** ***** **** ** *****
  • M Marryhuana:
  • T Taha2580:
  • ByAgriliSerseri ByAgriliSerseri:
    hahahahahahahaha ******** hahahaha ** ********* ** * * ** ******** ********* **** ***** *** **** ********* **** ***** ********* ******** *** *
  • T Taha2580:
    *** **** ********** hahahaha** ** ****** ****** ********
    T Taha2580: *** **** ********** hahahaha** ** ****** ****** ********