Azot stres

holyraver

Yeni üye
Kankalar selam bitkim 12 günlükken gübreli toprak kullanımından dolayi gübre yanigi olup gelisimi durdurmustu.

Daha sonra tek seferde flushlayip toprak kuruduktan sonra an sensi bloom a+b ve bir sure sonra carboload başladım.Asagidaki hale geldi.

60.gun suan azot problemi yasiyorum ve gübre vermeyi kesip 500ml suya 0.50 carbo load verip devam etmeyi düşünüyorum,yanlis mi olur tek sefer de flushlamali miyim.Over drive baslamayi düşünüyorum toparlayinca gec mi kaldim ve ne zaman hasat olur cat pat ne kadar verir yardimci olursaniz sevinirim dumaniniz bol olsun.

Kanka

Administrator
Yönetici
Geç değil overdrive verilebilir daha zamanı var gibi kanka azot ıcınde flusha gerek yok cokta birşey etkılemez kendını yorarsın

holyraver

Yeni üye
tamamdır kanka teşekkür ederim 6.5 litre saksim bir süre 500ml su ve carboload verip yapraklarin durumuna göre overdrive basliyim o zaman doğrumudur. @HippieKanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****