Böyle şans olmaz olsun lütfen yardım

najher

Yeni üye
Anlık olarak gelişen ve çok önemli özel bir konu için evden apar topar ayrılmam gerekmesinden ve 1 hafta geri dönemememden kaynaklı olarak gördüğüm bu hayal kırıklığı tamir edilebilir mi? 1 hafta hiç su veremedim ve eve döndüğümde bu manzara ile karşılaştım.
Evden çıkmadan önceki son hali: http://prnt.sc/tikap6

Şimdiki son hali http://prnt.sc/tik9k7

Öldü mü be kankalar :(

Dostum benzer bi durum başıma geldi hemen su verdim bitkilere ertesi gün toparladı ama bazı yaprakları kaybettim. tamamen kuruyan yapraklardan ümidi kesip kopardım daha sonra. bitki tabiki strese girdi fakat büyümeye devam edip hasatımı aldım.

O yüzden ümidini kesmeyip kızına suyunu ve sevgini vermeye devam et geri dönecektir elbet oda seni istiyorsa :)

najher

Yeni üye
Rahatlattığın için teşekkür ederim kanka. Bitkilere hemen su verdim tabii ilk işim o oldu. Bekleyeceğim o halde birkaç güne umarım yeniden ayağa kalkarlar canım çok sıkıldı bu duruma ama vazgeçmeyeceğim bunlardan...

geçmiş olsun kanka düzelir gibi görünüyor sabah resımlerını tekrar paylaş canlanmış olurlar diye dusunuyorum. buarada senın bu yaptıgın taksirle ölüme sebebiyettir :D büyle bır durumda şişeyi ters vevirip topraga saplamak bır sure ıdare edıyor bu gıbı durumları ortadan kaldırıyor aklında olsun.. dumanında bol olsun...

najher

Yeni üye
Çok teşekkür ederim kankalar desteğiniz için kendime kızıyorum valla benim ihmalkârlığım umarım toplar da 4 üne de bütün sevgi ve ilgimi gösterebilirim. Sağolun bilgilendirme için. Yarın tekrar son durumu paylaşırım...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1