Büyük Yeni Yıl Çekişine Davetlisiniz Kankalar

jack nicholson

Yeni üye
2022 senesinide geride bırakırken siz dostlarımla tekrar bir yılbaşı çekilişi yapmanın zamanının geldiğini farkettim. Önümüzdeki senenin hepimize sağlık, mutluluk, huzur , para ve hepsindende önemlisi bol cigaralı geçmesi dileğiyle inşallah. Bu çekilişte hediye kazanacak şanslı kişi sayısı 40. Sizi şanslı köfteler.

2023 Senesi Tohumsuz Yılbaşı çekilişinde ;

1 kişiye drkarbonfiltre.com dan FULL Karbonfiltre seti
Hazir set icerik;
× Dr.Aktif karbon filtre
× Dr.Vortice lineo kanal tipi fan
× Dr.flexible hava kanali
× Dr.Karbon Filtre Koruma Elyafi
× Dr.karbon Filtre askisi
× Yanmaz Aliminyum Bant

1 kişiye gardensgarage.com dan 5000tl degerinde alışveriş çeki
2 kişiye gardensgarage dan 2500tl degerinde alışveriş çeki
5 kişiye gardensgarage.com dan 1000tl degerinde alışveriş çeki

20 kişiye terrapower.bio dan başlangıç gübre seti
içerik 4x 250ml gübre

11 kişiye degenetica.org ve st.kushseed.net sitelerinden 5 adet autoflower veya photoperiod genetik tohum.
( kazanan istedigi genetigi belirliyebilir )

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken bu konu altına bir fıkra bırakmanız. Üşenenler çekilişe katılıyorumda yazabilir ama üşenmeyin güleriz ;)
Çekilişe sadece 21 Aralık 2022 den önce hesap açan hesaplar katılabilecek.
Çekilişe katılmak için son tarih 7 Ocak.

Bol şans kankalar.
katılıyorum

Ü

Üye silindi 27466

Guest
bende katılmak isterim. 2. Kez aldığımda sponsordan amnesia dan çıkan stres tohumu olur mu ?

Sarii

Üye
Bi gün nasreddin hoca harmanlıktan yanıyomuş. Tepede de güneş. Demiş vakti geldi artık.Hoca eşeği hemen suyun kenarındaki gölgeye çekmiş, kendisi de zula bi kenara oturmuş, şöyle bi göz ucuyla etrafı zanımış. "Heh etraf temiz" demiş. Çıkarmış OCB'yi yapıştırmış, yeni kuruttuğu bidbug kellelerden 2 başı parçalamış, dönmüş cigaralığı kallavi iri kıyım bi sekilde. Yakmış; 1duman, 2 duman,3 duman kafayı yelliyor. Etrafta kimsecikler yok, kafa hafif çakır. Hafif te tribe girmeye başlamış.Derken bir gürültü... O da ne ****.
Bir bakmış ki çoban, koyunları göle sulamaya getiriyor.

"İyvaa, bu avel çoban cigaralığı görürse sıkıntı büyük ****. Doğru zarbolara gider bu bulaşık" demiş.

Etrafa ayıkmış, bi bakmış eşeğin yanına asılı bir bakraç yoğurt. Zulaya atmış sigarayı, almış eline bakracı, kaşık kaşık atmaya başlamış yoğurdu göle.
Bulaşık çoban yanaşmış hocaya;

-hayrola hocam göl kenarında tek başına naapıyosun bu saatte böyle bakalım?
-görmüyor musun bre avel göle maya çalıyorum.
-atma hocam, göle maya tutar mı ****?
-lan ya tutarsa **** ?
-haa
demiş çoban, almış sürüsünü gitmiş.

Hocanın da kafa olmuş kazan, sonra almış bir düşünce, bu geveze şimdi bunu önüne gelene anlatır. Kaymış gözlerle etrafına 1-2 bakmış, zuladan cigaraligi çıkarıp yakmış, kahkahaları yankılana yankılana paf küfe devam etmiş :D

Someginiz bol olsun kankalar :)

Tembelgrower

Yeni üye
temel idris'e - kuşa bak, ölmüş.
idris kafayi kaldırır, güneşi eliyle engelleyerek gökyüzünü tarar ve,
-hani göremiyrum...

hermesforever

Kıdemli Üye
tüm hayatı boyunca insanlara zorluk çıkaran, dolandırıcı, ahlaksız, namussuz karaktersiz bir adam varmış..

bir gün en sonunda bu adam ölmüş ve melekler adamı sorguya almışlar...

sorgu meleği birazda adamın durumuna kızarak adama demiş ki:
"ulan her haltı yemişsin seni cehenneme atmak benim için zevk olacak, 1 gram iyiliğin olsaydı affederdim ama nafile... yürü cehenneme" derken..

adam bir saniye itiraz ediyorum demiş..

ne var? ne oldu? demiş melekler...

adam kendinden emin bir şekilde; bakın şu gün şu tarihte yaşlı bir adama 1 lira vermiştim beni böyle direkt cehenneme atamazsınız...

melekler adamın defterini kontrol etmiş.. gerçekten de zamanın birinde yaşlı birine 1 lira verip iyilik yapmış..

ne yapsak ne etsek deyip konuyu baş meleğe anlatmışlar.. efendim ne yapacağız durum böyle böyle?

baş melek defteri incelemiş gerçekten adam haklı!..

bakmış uğraşılacak gibi değil.... en sonunda:

verin şu pezevengin 1 lirasını, atın cehenneme! demiş..

Bigboss35

Yeni üye
BİRAZ TEBESSÜM
.
Dünyanın en ünlü kalp doktoru ;
Michael De Bakey' ın arabası bozulmuş, arabasını tamire götürmüş.
Tamirci arabasının kaputunu açmış ve d
Dr. Michael De Bakey'e dönerek ;

Size birşey soracağım neredeyse ben ve siz aynı işleri yapıyoruz. Meselâ ben şimdi itina ile kaputu açacağım bir bakışta problemin nerede olduğunu anlayacağım, kapakçıkları temizleyeceğim, gerekirse kabloları, motor yağını değiştireceğim, hatta çok gerekli ise motoru çıkarıp yerine yenisini takacağım !

Söylesenize nasıl oluyorda siz milyon dolarlar kazanıyorsunuz ama ben meteliğe kurşun atıyorum..?

Bunun üzerine Dr.De Bakey tamircinin kulağına eğilmiş ve şöyle demiş ;

Bunların hepsini motor çalışıyorken yapmayı denesene..!

7hewaw

Üye
Agop'un iki karısı varmış. Birini adı Hop diğerinin adı Gop. Agop bir akşam Hop'u ertesi akşam Hop'u ziyaret edermiş. Bir akşam meyhaneden çıkmış, çakır keyif yürürken lağım çukuruna düşmüş. Bağırmış sesleniş kimseye sesini duyuramamış. Kendi kendine konuşuyormuş.
-Hop der ki Gop'tadır, Gop derki Hop'tadır. Bilmezler ki Agop gırtlağına kadar bok çukurundadır

SilverRock

Yeni üye
Adam, papağanını gümrükten kolay geçirebilmek için bir kutuya koymuş, üstüne de "kırılacak eşya" diye yazmıştı.

Gümrük memuru yazıyı okuyunca, kutuyu şöyle bir silkelemeye başladı. Aynı anda içeriden papağanın bağırdığı duyuldu:

"Şangur şungur.. Şangur şungur.."

Düsündum ve o halde bende varım

BongAppetit

Yeni üye
Çekilise katılıyorum
Adamın birine sormuşlar;
-kanadı var uçamaz, peteği var bal yapamaz
Adamda yapıştırmis cevabi
+hay ben böyle arının amına koyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ** ** ** ****** ** ***** ** ** *** **** ********* *** * **** ** ********** hahahahahahahaha******** ******** ********** hahahaha ** ******** ****** ********* ***** ****** ** **** **** ********** ******* **** ****** ******** ***** ** ** ** ** ********* * ****** *** ** ******** ******* ****** ** hahahaha** *** ******* **** **** *** *** ** *********
  • R RainGrow:
    ****** ****** ****** ***** hahahaha* ***** ****** ******* ******** **** ** *** **** **** ********** ** * ***** ****** ********
  • NewGardener NewGardener:
    *** ***** **** **** ******** ** **** **** *** ****** **** ******* ******* ****** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ********** ********* **
  • G gardastohumlazim:
    ******** **** *** ***** ****** ****** ******* *** ******** ***** ****** ** hahahaha****
  • A ax-b:
    ****** ***** ***** ******** * ****** ********** ***** *** ********* hahahaha* ********** ******** ** ***** ******* *** ********* hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    ** ***** ********** ****** ***** ***** ** ** ** ****** ** ***** ** ** *** **** ********* *** * **** ** ********** ********
  • R RainGrow:
    ******** ****** hahahaha**** ******* ********** ******** **** *** ***** ****** ****** ******* *** ******** ***** ****** ** hahahaha****
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ***** ******** * ****** ********** ***** *** ********* hahahaha* ********** ***
  • A ax-b:
    hahahaha* ****** ***** ****** *** *** *** *** *** *** ***** ** ***** ********** ****** ***** *****
  • A ax-b:
    ********* *** ******** ****** *** ***** *** ***** hahahaha*
  • A ax-b:
  • R RainGrow:
    ********* ****** **** hahahaha hahahaha* ****** ***** ****** *** *** *** *** *** *** *****
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • R RainGrow:
    *** ***** ***** ****** * * **** ***** ****** ** ****** *** ******* ****** **** ****** ******** ********* hahahaha **** ******* **** hahahaha ** ***** ***** ****** ******* ** *** ** hahahaha ********* ********* *******
  • A ax-b:
    *** ***** hahahaha* ****** *** ***** ******
  • A ax-b:
    **** ********** hahahaha**** ******
    +1
  • R RainGrow:
    ********* ****** *** ******* ******** ****** ******* hahahaha hahahaha***** *** *** ** ***** ** ***** ********* hahahaha* ********** **** hahahaha ******
    ********** ****** *** * ** ********** ****** ***** ********* ****** ******* ****** ***** hahahaha ******* hahahaha* **** **** ******* ********* ***** ***** ***** ***** **** ********** hahahaha**** ******
  • R RainGrow:
    ** *** ******** hahahaha** ** hahahaha ****** ***** ***** hahahahahahahaha
  • A ax-b:
    ***** hahahaha* ****** ** *** ***** ******** ********* ****** **
    A ax-b: ***** hahahaha* ****** ** *** ***** ******** ********* ****** **