Büyük Yeni Yıl Çekişine Davetlisiniz Kankalar

Temel(ben)birgun arkadasi ile moda sahile gidiyor sigara içmek için. Araçlarını yol kenarına bırakıp yürümeye başlarlar oturacak yer aramak için. Bir yandan kakara kikiri geyik muhabbeti yapıyorlar. Bir vatandaş istanbulda aracının park yerini unutup 40 gün aracını sokak sokak arayıp bulamamış haberlere çıktığını söyleyerek vatandaşa gülerek alay ederek oturacak yerlerini bulmuşlar. 2 3 lemon hanze içtikten sonra araçlarına giderken 2 saat kendi araçlarını aramışlar alay ettikleri konu başlarına gelmiş. Allah'tan bir günde bulduk.

Kizildereliler toplantı yapıyorlar içlerinden biri "şef isimlerimizi kişilik ozelliklerimize göre almasak" dedi diğeri de hemen lafa atlayıp "alıngan gotveren hakli" dedi ve şef araya girdi "sana soran oldumu yırtık don" the end

pansalata

Yeni üye
dünyanın bir noktasında 4 arkadaş yaşıyormuş. 1 tanesi inek gibi ders çalışırken diğerleri goy goy peşindeymiş. bir akşam yemek yemek için 3 arkadaş yola çıkmış ve inek olanın kapısına gelmişler.
1. arkadaş; lan inek hadi in aşapğı mc donalds'a gidip tıkınıcaz.
inek; ben gelmiyorum derslerime çalışmam lazım.
2. arkadaş sanki dünyayı kurtarıcan ibine.
3. arkadaş sg gelmezsen gelme.

bu üç kişi yemekten önce gidip içip sıçmışlar ve ardından mc donalds'a gidip siparişvermişler.
aradan 10 dk sonra 3 tane fişek gibi kız girmiş dükkana. tabi bunlar durur mu hemen yazılmışlar. 5 dk sonra kızların fişek gibi dev gibi manitaları dalmış dükkana.

olayı gören manitalar bizim iki arkadaşı patates ederken üçüncü arkadaş bizim ineği aramış

3. arkadaş; lan inek yetiş olay çıktı ebenimizi atlayıp bizi patatese çevirdiler.
inek; tamam geliyorum demiş.

inek çıkmış yola az gitmiş uz gitmiş falan filan derken mc donalds'a varmış. 1 ve 2 numaralı arkadaşı fişeklemişler bi kenara ağızları dağılmış şekilde atmışlar.

gözler üçüncü arkadaşı ararken kapıda garip bir şey görmüş inek.

üçüncü arkadaş bir eliyle gotunu tutup diğer eliyle el sallayıp

mc donalds gibisi yok diye bağırıyormuş.

Dolar$

Kıdemli Üye
bir gün nasrettin hoca derenin kenarında otururken köylü gelmiş
Köylü -Hocam ne yapıyorsunuz
Nasrettin Hoca -FFFFFHHHHH köhe gihdin sihz hahdi fffffuuuuu bişey yapmıyorum hadi siz köye gidin ben eşşeğe binip gelicem
Köylü - Hocam ne yapıyorsunuz ya yoğurtla
Hoca - FFFFFHHHHHHH bihşehy yahpmıyoruhm şehyy ffffuuuuu göle maya çalıyorum
Köylü - Hocam müsade var mı?

Keb'0

Üye
Zenci bir kabile liderinin çocuğu beyaz doğar lider çok şaşırır ve sinirlenir ,yakınlarda tek bir beyaz adam yaşar lider adamı cezalandırmak için askerleriyle birlikte evine gider ve adama durumu anlatır masum adam doğada böyle şeyler olabilir der ve dışarıda otlayan koyunları gösterir bak der koyunların hepsi beyaz ama kuzunun biri siyah sadece der kabile lideri bunu duyunca panikler ve sen bu olaydan kimseye bahsetme bende bundan der ve gider

Papazico36

Yeni üye
ronald reagen amerikan baskanligi suresince secim kampanyalarinda halka anlattigi sovyet fikralari ile unluydu. bazilarini sovyet ziyaretinde gorbaçov'a anlattigi da bilinir. aralarinda en komik buldugumu anlatacagim;

sovyetlerde araba sahibi olmak zor ve sadece yuksek mevkiideki bürokratlarin arabalari vardir. bir gun polis merkezinden trafik polislerine anons gecer; araba ile hiz yapan birini gorurseniz soforu kim olursa olsun kesinlikle ceza yazacaksiniz.

gorbacov'da bir gun evinden cikmis kremlinde acil bir toplantiya katilmasi gerekiyor. limuzine binecek ama cok gec kalmis. soforune "gec arkaya ben surecegim bugun" diyor ve arabaya atlayip basiyor gaza. sehir icinde 150 ile kremline dogru gidiyor ve iki motorlu polisin yanindan geciyor. polislerden birisi hemen limuzinin pesine takiliyor ve yaklasik on dakika sonra giden polis arkadasinin yanina geri donuyor.

arkadasini goren polis soruyor; "ee yazdin mi adama cezayi ?" oteki de hayir cok onemli biriydi yazamadim, diyor. polis arkadasina sinirleniyor "ya bize verilen emir belli kim olursa olsun ceza yazilacak dendi, hem kimdi ki o ?"

"kim oldugunu goremedim ama söförü gorbaçovdu."

Gamer

Üye
4 arkadaş balığa çıkarlar,aralarında konuşurlar;

birinci balıkçı " bugün balığa çıkabilmek için karıma 1 hafta içinde bütün evi boyayacağıma dair söz verdim" der.

ikinci balıkçı "o da birşey mi, ben bugün balığa çıkabilmek için karıma 1 hafta içinde bütün elektronik eşyaları yenileyeceğime dair söz verdim" der.

üçüncü balıkçı " hadi canım ordan, onlarda ne var, bugün balığa çıkabilmek için karıma 1 hafta içinde yeni bir araba alacağıma dair söz verdim" der ve dördüncü balıkçıya döner.

dördüncü balıkçıdan ses yoktur.diğerleri sorarlar " eee? sen ne söz verdin bugün balığa çıkabilmek için?"

"valla bi söz vermedim" der dördüncü balıkçı,"sabah 5:30 a kurdum saati,saat çalınca karıma "balık mı sex mi" diye sordum,cevabı kesin ve netti, "üstünü sıkı giyin, üşürsün"".

Redweed

Üye
Geçen iki görme engelli konuşurken aralarından geçtim resmen iki insanın arasından geçerken ağızlarını kapamak gibiydi.

Jakuza

Yeni üye
Bir gün bi ingiliz, bi fransız bir de temel bir bar' a gitmişler.
Barmen demiş '' Yine mi siz '' =)

"Ben de katılmak istiyorum."

Son düzenleme:

Fruko05

Yeni üye
Çekilişe katılıyorum ve yeni yılda tohumsuz ailesine büyük büyük sömekler ve bool kahkalı günler diliyorum

Petrucci

Yeni üye
bi alman bi fransız bi türk bi otele gitmişler. üçününde odasında fıstık gibi karılar bekliyor bide ütü.
alman girmiş odaya önce ütü yapmış sonra karıyı sikmiş.'bizde önce iş sonra aşk gelir' demiş.
sonra fransız girmiş odaya tam tersini yapmış, önce karıyı sikip sonra ütüyü yapmış. bizde önce aşk sonra iş gelir demiş.
en son bizim türk girmiş odaya. karıyı domaltıp ütüyü yaptırarak skmiş. bizde iş yapanı sikerler agaaa demiş.

fl0uxi

Yeni üye
Günlerden bir gün temel ve dursun beraber yaşıyolarmış minik bir evde yaşıyolar ranzada yatıp kalkıyolarmış ranzanın üst katında temel alt katında da ursun varmış bir gün eve hırsızlar gelmiş temeli tekme tokat dövmüşler dursun temele sormuş ha uşak noldu diye temel söylemek istemediği için dursuna kapıya çarptım uşak demiş sonraki gece yine hırsızlar gelmiş yine temeli dövmüşler dursun demiş e bu sefer noldu uşak temel de demiş kafamı çarptım dursunum bir şey yok diye sonraki gece temel ve dursun tam yatacakken temel dursuna demiş ki hep ben üst katta yatıyorum bir kere de ben alt katta yatayım demişler dursun da kabul etmiş eve yine hırsızlar gelmiş biz hep üst kattakini dövüyoruz bu sefer de alt kattakini dövelim demiş yine temel dayak yemiş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ********** ***** hahahaha**** ******* **** ******** ********** ******** ****** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    ******* * ******* *** *** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********** ****** ***** ********* ****** *** ******* hahahaha ******* ********* **** ****** ***** ***** ********** hahahaha* ****** ***** ******** ***** ******** ** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** **** ******* hahahaha ***** ******* *********
    **** ****** * * **** ********* ***** hahahaha***
  • Ceess Ceess:
    **** ********* ****** ***** ********* ** ***** ****** ******* ********* ******* ********* ****** ******** ***** ** ***** ***** ******* **** ***** ********* ********** ******** *******
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
    ********* ******* ****** ***** **
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ****** ******* ********* ********* *** ***** ********* ******* hahahaha**** ******* ******* ****** ********** **** ***** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ******* ********* ***** **** ****** **** ***** ******* ******* **
  • Ceess Ceess:
    **** *** *** ******* **** *** ********* *** ********* ********* ********** ***** ********* hahahaha* ***
  • Ceess Ceess:
    ********* ****** ***** ********** ******* ****** *** ****** *** ******** ********
    **** ******* ****** ********** ******* ******** hahahaha *** * ** ***** ******** ******* ********* ********** ******** ********* ***** ******* ********* ****** ***** *** ******** ******* ***** ********* ****** ********
  • Ceess Ceess:
    **** ********** ****** **** ********* ** ********** ****** ********* ** ******* ********* ***** hahahaha *** hahahaha****** ** ******** ** ** *** *** ******** ******* ******
    ****** ***** ** *** **** ********** **** ***** hahahaha* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • Ceess Ceess:
    **** ****** hahahaha**** ******* ********** ******* **** *** ******** ** ***** ******* ******* *** ***** ****** hahahaha* ***** ******* ****** hahahaha hahahaha**
    ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** ****** ****** ******** ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    ******** ******* ** ******** *** *** ********* hahahaha **
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ******** ******* ** ******** *** *** ********* hahahaha **