Büyük Yeni Yıl Çekişine Davetlisiniz Kankalar

italyan

Yeni üye
Temel İtalya’da bir araba fabrikasında çalışan bir işçi...
O zamanki Sovyet lideri Krusçev resmi bir ziyaret için İtalya’ya gelmiş.
Programda Temel'in çalıştığı yer de var, fabrikanın tezgâhları arasında dolaşırken, Temel’e rastlamış, herkesin gözü önünde vay Temel diye sarılıp kucaklaşmış,
orada ayaküstü sohbet etmişler, tüm protokol bu dostluktan şaşkın... Konuk gittikten sonra patron Temel’i çağırıp, Krusçev’i nereden tanıdığını sormuş.
Temel hiç demiş, ben eskiden komünisttim...
1 Mayıs kutlamaları için parti beni Moskova’ya göndermişti, orada tanışmıştım, olay unutulmuş, üç beş ay sonra bu kez Amerika başkanı Nixon gelmiş İtalya’ya, yine aynı program ve fabrika ziyareti.
Tezgâhların arasında, vay Temel, vay Nixon, muhabbeti...
İyice meraklanan patron ziyaretten sonra Temel’i yine çağırtmış, soru da cevap da aynı;
Bir ara Amerika’ya göç etmeye kalkıştım, New York’ta başım polisle belaya girdi.
Bu Nixon o zaman çiçeği burnunda bir avukattı, beni o savunmuştu..
Olay bu kadarla kalsa iyi, iki ay sonra Fransa başkanı De Gaulle ziyaretinde de, aynı manzara yaşanınca Patron Agnelli derin bunalımlara girmiş, kendisini tanıyan yok.
Yanında çalışan Temel’in uluslararası çevresi var. De Gaulle’ü nereden tanıyorsun?
Nazilere karşı Paris’te yeraltı savaşı yapıyorduk, özel kuryesiydim.
Sen herkesi tanır mısın?
Evet, hemen hemen, patron iyice hırslanmış. Neredeyse Papa da arkadaşım diyeceksin.
Temel gülmüş, tabii yakın arkadaşımdır.
Çıldırma noktasına gelen Agnelli haykırmış : İspatla, ispatlayamazsan kovarım seni.
Temel: Tamam, bu pazar ayininde Vatikan meydanında olun.
Papa balkondan halkı takdis ederken ben yanında olacağım.
Patron pazarı iple çekmiş, Vatikan’da Papayı bekleyen kalabalığın arasına karışıp beklemeye başlamış.
Bir süre sonra Papa balkona çıkmış, yanında Temel...
Kalabalığa bakıp, patronunu bulmaya çalışıyor, o sırada bir kargaşa olmuş.
Biri bayılmış, temel bayılanın kendi patronu olduğunu görünce Papaya, Bana müsaade deyip meydana koşmuş, Agnelli yerde yatıyor. Bir iki kişi de ayıltmaya çalışıyor.
Temel çevresindekilere,
Bu benim patronumdur; ne oldu diye sorunca biri cevap vermiş :Siz Papa ile balkona çıktığınızda bunun önünde iki Japon turist vardı.
Japonlardan biri senin patronuna döndü.
Şu sağdaki bizim Temel, ama yanındaki kim diye sorunca seninki düşüp bayıldı.

Kickstrt

Üye
Kızının hamile olduğunu öğrenen anne haykırır;
-Kimden peydahladın söylee! Kız hemen bir telefon açar, bir süre sonra evin kapısına bir Ferrari yanaşır, içinden yakışıklı uzun boylu bir delikanlı iner ve durumu anlatır.
-Efendim, ben konumum gereği kızınızla evlenemem ama çocuk kız doğarsa, 1 milyon dolarlık hesap ve triblex villa, erkek doğarsa 10 milyon dolarlık hesap, fabrika birde villa eğer düşük yaparsa... Tam o sırada kızın babası heyecanla lafa girer;
-Amman dur evladım! Düşük yaparsa bir daha denersin :d

Canji

Yeni üye
Bol şans kankalar.
Knk fıkra bilmem de eski zamanda harabe bir eve kova içmeye girmiştik girerken de biraz ses çıkmıştı karsida oturan bir kadın şikayet üzerine polis geldi tabi harabelelik polis girdi yat yat fln bizden yaşça büyük abi de kovanın başında bayılmış yerde polise tavırlı ne yatması ya yerler les gibi görmüyor musun demişti hala gülerim kafanda canlandı

mistgin

Yeni üye
Bizim temel askerde paraşütcü. Yarın sabah tatbikat var tabi.Ölmüş annesini rüyasında görüyor. Rüyasında annesi temele “temel oğlum paraşütün açılmayacak” der ve kanter içinde bizim temel uyandıktan sonra atlayacağı uçağın yolunu tutar. Havada askerler tek tek atlamaya başlar ve bizim temele sıra gelir. Temel atlamaz. O sıra komutan temeli görür. Temel. Atlasana oğlum der. Temel yok der atla atlamam atla atlamam. Komutan dayanamaz Neden diye sorar. Temel de komutana gece rüyasında gördüğü anlatır. Komutan da olur mu öyle şey diyip iyi peki o zman al benim paraşütümü ver senin paraşütünü diyip paraşütleri değiştirirler. Sonra temel atlar ve paraşütü güvenli bir şekilde açılır. Temel yavaş yavaş inerken aşağaya doğru tam o sırada komutan yanından hıphızlı bir şekilde geçer. Temel bağarır komutanım nereyee
Komutan” **** ……”.
Tabiki de çekilişe katılıyorum. :)

Canji

Yeni üye
Bende katılmak isterim yarışmacı arkadaşlara başarılar Bayadır yoktum paket olduk daha yeni kendime geliyroum :)

Ü

Üye silindi 5544

Guest
Öğretmenin biri birgün sınıfa girdikten sonra öğrencilere seslenmiş;
-Arkadaşlar aranızda gerizekalı olan varsa ayağa kalksın.
demiş. Sınıftan çıt çıkmamış. Öğretmen bir daha seslenmiş;
-ARKADAŞLAR ARANIZDA GERİZEKALI OLAN VARSA AYAĞA KALKSIN!
demiş. ve öğrencinin biri ayağa kalkmış. Öğretmen ona sormuş;
-Evladım sen gerizekalı mısın?
demiş. Öğrencinin cevabıysa gecikmemiş;
-Öğretmenim tek başına ayakta kalmanıza gönlüm razı olmadı.
:rolleyes::oops:

LilSlugger

Yeni üye
2022 senesinide geride bırakırken siz dostlarımla tekrar bir yılbaşı çekilişi yapmanın zamanının geldiğini farkettim. Önümüzdeki senenin hepimize sağlık, mutluluk, huzur , para ve hepsindende önemlisi bol cigaralı geçmesi dileğiyle inşallah. Bu çekilişte hediye kazanacak şanslı kişi sayısı 40. Sizi şanslı köfteler.

2023 Senesi Tohumsuz Yılbaşı çekilişinde ;

1 kişiye drkarbonfiltre.com dan FULL Karbonfiltre seti
Hazir set icerik;
× Dr.Aktif karbon filtre
× Dr.Vortice lineo kanal tipi fan
× Dr.flexible hava kanali
× Dr.Karbon Filtre Koruma Elyafi
× Dr.karbon Filtre askisi
× Yanmaz Aliminyum Bant

1 kişiye gardensgarage.com dan 5000tl degerinde alışveriş çeki
2 kişiye gardensgarage dan 2500tl degerinde alışveriş çeki
5 kişiye gardensgarage.com dan 1000tl degerinde alışveriş çeki

20 kişiye terrapower.bio dan başlangıç gübre seti
içerik 4x 250ml gübre

11 kişiye degenetica.org ve st.kushseed.net sitelerinden 5 adet autoflower veya photoperiod genetik tohum.
( kazanan istedigi genetigi belirliyebilir )

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken bu konu altına bir fıkra bırakmanız. Üşenenler çekilişe katılıyorumda yazabilir ama üşenmeyin güleriz ;)
Çekilişe sadece 21 Aralık 2022 den önce hesap açan hesaplar katılabilecek.
Çekilişe katılmak için son tarih 7 Ocak.

Bol şans kankalar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********