Büyümüyor Yardım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam kanka resimleri acti ve gördüm. Nem % 70-80 olmali sicaklik 25-28 derece arasi. Nasil gelmis daha o ufacik bitkiye ama mantar var kanka hemen müdahele etmen lazim. Organik mantar ilaci al ve toprak dahil her tarafina ve bütün bitkilere sik.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka yapraklarda beyaz nokta seklinde lekeler var ve tohum yapraginda kocaman beyaz leke, daha baslangic.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Müdahele edilmez ise 2 gün sonra cok farkli görünecek emin ol.

3987

Yeni üye
Tamam kanka resimleri acti ve gördüm. Nem % 70-80 olmali sicaklik 25-28 derece arasi. Nasil gelmis daha o ufacik bitkiye ama mantar var kanka hemen müdahele etmen lazim. Organik mantar ilaci al ve toprak dahil her tarafina ve bütün bitkilere sik.
Belli bir marka vs önerin var mıdır

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ben TC de yasamiyorum, tam bilmiyorum orada ne var yok ama bir keresinde baktim. Google ye ``organik mantar ilaci bitki `` diye yaz, google sana bir sürü sayfa getirir. Kanka kimyasaldan uzak dur organik ilac sec.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • D despotdes:
  • D despacito:
    ****** ****** *** *** hahahaha**
  • D despotdes:
  • D despacito:
    ******* ** ***** hahahaha ********** ***** ****** ****** *** *** hahahaha**
  • G ganjasevdalısı:
    ********* **** hahahaha*** **** ********* ******** *****
  • kkush kkush:
    *** hahahaha***** **** ****
  • D despacito:
    ********* ******* ******* *** ** ****** ********* ********* *** ** ***** ********* ******* **** ******* ********** *********
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha**
    ***** ***** ********* ******* ******* *** ** ****** ********* ********* *** ** ***** ********* ******* **** ******* ********** *********
  • kkush kkush:
    hahahaha hahahaha**
  • D despacito:
    *** hahahaha***** **** ****** ***** *** hahahaha hahahaha* ***** ******* ****** ** hahahaha** ****** **** *****
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ***** ***** ****** ****** *** ******** ***** ** ***** *** hahahaha hahahaha* ***** ******* ****** ** hahahaha** ****** **** *****
  • D despacito:
  • Sleepless Sleepless:
  • D despacito:
    ********* *** ***** ******** hahahaha** ***
  • kkush kkush:
    ** ** *** ** ******** *** ******* *** ********* * ***** * *** ********* ******* * **********
    +1
  • D despacito:
    ******* ******* ***** ****** ****** ***** ***** ***** hahahaha ***** *** ********** ******** ****** ****** * **** hahahaha***** ***** *** **** ********** ****** ****** ** ****** ********
  • D despacito:
    ** ** *** ** ******** *** ******* *** ********* * ***** * *** ********* ******* * hahahaha**** **** ***** *** *** ***** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
    ********** ********** **
    Sleepless Sleepless: ********** ********** **