BİLGİ VERMİRMİSİNİZ ACİLL

candella12366

Yeni üye
Arkadaşlar Gorilla glue ve çorbacı tohumu ektim karma bıtkının biri bu hale geldı ve çiçekler dökülüyor içinden toz gibi sarı birşey bu bitkiyi kabinden alayım mı ne olduğu konusunda yardım edermısınız286997539_438789071018065_739558906630608712_n.jpg286997539_438789071018065_739558906630608712_n.jpg

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Dostum yazdıklarına gore ıcınden tozlar vs cıkıyor dıyorsun kabındekı dıgerlerını dollememıstır umarım. Dostum sen nıye hıc sormadın en basında keseler var vs deseydın hemen kesıp atardın.

candella12366

Yeni üye
Dostum yazdıklarına gore ıcınden tozlar vs cıkıyor dıyorsun kabındekı dıgerlerını dollememıstır umarım. Dostum sen nıye hıc sormadın en basında keseler var vs deseydın hemen kesıp atardın.
ben hada öncede sordum çiçeğe giriyor sorun yok dediler , ilk growum ama banada garip geldi t ekrar sordum

Bar

Kıdemli Üye
Gördüğüm kadarıyla bunlarda bişey yok ama bakalım inşallah sonradan sıkıntı çıkmaz o polenler döllenmememistir inşallah.

oturanboga35

Müptezel
Geçmiş olsun. Doyumsuzluk insanın başına böyle belalar açabiliyor maalesef. O tek erkek diğer tüm bitkilerini %80 dollemistir. Esrarın tohumlu olacak

candella12366

Yeni üye
Geçmiş olsun. Doyumsuzluk insanın başına böyle belalar açabiliyor maalesef. O tek erkek diğer tüm bitkilerini %80 dollemistir. Esrarın tohumlu olacak
doyumsuzlukla alakalı değil sponsor tohumlarda çıktı verdiğim paraya mı yansan bilemedim , çorbacının tohumları daha küçük ama bir sıkıntı yok, esrarın tohumlu olacak derken içilebilecek brşeyler verir mi yoksa tamamı çöp mu oldu bitkilerin

oturanboga35

Müptezel
doyumsuzlukla alakalı değil sponsor tohumlarda çıktı verdiğim paraya mı yansan bilemedim , çorbacının tohumları daha küçük ama bir sıkıntı yok, esrarın tohumlu olacak derken içilebilecek brşeyler verir mi yoksa tamamı çöp mu oldu bitkilerin
Knk eskiden genetik sigara mi vardı yine içilecek bir şeyler verir canını sıkma.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ********** ***** ****** ******** ********* ***** **** *** **** *** ******* *** ***** ********* ***** ****** ***** ******** ***** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ********* *** ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    ****** ******** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    +1
  • B bongalov:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** hahahaha*
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ******* **** ** ******* ****** ****** hahahaha ********* ********* ********* ** hahahaha **********
  • Didrug Didrug:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • B bongalov:
    hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    *** ******** ***** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ******** hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha
  • B bongalov: