BİTKİLERİM SAĞLIKLI MI

Tilkihaze

Yeni üye
Dostlar selam forma gönderdiğiniz resimleri ve anlattıklarınızı inceleyince sanırım benim bitkilerimde sorun var yardımcı olur musunuz ilk defa yetiştiriyorum normaller mi yoksa bi sorunları varmı varsa nasıl çözerim ha bide dişi mi erkek mi ben anlayamadım cevaplarsanız çok sevinirim

esrarii

Müptezel
çok sağlıklı görünmüyorlar , toprak sert gibi , ph yüksek gibi , gübre dengesiz gibi. su ve sudaki gübre , toprakla buluşuyor da bu bitki bu besini hangi şartlarda alabiliyor senin verdiğin sudan ? su vermekle bitmiyor iş , daha iyi besleyebilirsin. nasıl beslediğini merak etmediğim için sormuyom

Tilkihaze

Yeni üye
çok sağlıklı görünmüyorlar , toprak sert gibi , ph yüksek gibi , gübre dengesiz gibi. su ve sudaki gübre , toprakla buluşuyor da bu bitki bu besini hangi şartlarda alabiliyor senin verdiğin sudan ? su vermekle bitmiyor iş , daha iyi besleyebilirsin. nasıl beslediğini merak etmediğim için sormuyom
Henüz gübre vermedim yarasa gübresi sipariş ettim tavsiye üzerine onu bekliyorum toprağınıda sipariş verdim yorumun için teşekkür ederim dediğim gibi ilk defa yetiştiriyorum

esrarii

Müptezel
solucan gübresi , ve strofor köpük balancukları ile toprağı zenginleştirip , bi milyoncudan bir sıvı gübre(yeşil yapraklı bitki ) ile besleyebilirsin. güvercin boku varken yarasa ya hiç gerek yok.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ********* ******** ***** ** ********* ***** ** ********* ********* ***** *** *** hahahaha *** **** *** ***** ** ***** ** ****** **** ** ******** *** ******** ******** ** *******
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** **** hahahaha**** **** hahahaha*** ******** ***** ** ********* ***** ** ********* ********* ***** *** *** hahahaha *** **** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Coke Coke:
  • T tqual:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* hahahaha* ********* **** ****** *********
  • T tqual:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** ****** ****** ********* **** hahahaha****** ******* **** *** *****
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    *** ***** hahahaha ***** ****** ***** ** ****** **** *** ** *** *** ** ** **** *** ***** ** ** ******** ***** ********** **** hahahaha**** **** *****
  • Night owl Night owl:
    ********** **** * *** ********* ********* ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    * ***** *** ****** * ***** ***** ****** ***** ******** ******* ***** ******* *******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** * ******* * ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ***** **
    Night owl Night owl: ** ****** ***** **