Başara bilmişmiyiz

Aynen kanka maşallah güzel yapmışsın bende aynen katılıyorum cannabis kankaya. İyi takip mükemmel sonuç. Gübreye abanma kısmında doz düşürmeden devam et bu saatten sonra doz aşımı yapmazsan aşırı yanma olmaz. Ben yarasayla beraber topmaxe abanmıştım şeker yapraklarına kadar yandı ama zehir oldu sigara
Eyvallah kankam zaten 1 ml doz düşürecen amacım besin kitlenmesi olmaması ve sömeklerimin sişmesini keyifle izlemek istiyorum yorumların icin cok teşekür ederim

dostum bu bitkilerin genetiği ışığı gübresi ısı sı nemi kabin ölçüsü nasıl bakıldığını detaylı yazarsan herkes yeşillenir herkesin iştahı kabardı :)
Kankam bitkilerim 3 amnesiya haze 1 tanesi og kush kabinim 1.20 1.20 isigim mars haydro fc 4800 gübrelerim a.n connizor a.b blum big bud bud candy ve rino skim yaklasık 3 haftaya kadar ower vermeyi düşünüyorum sormak istedik lerin olursa sorarsan cvp larım.kankam

Ü

Üye silindi 22297

Guest
Selamı aleyküm herkeze daha önçe konu hic acmadım formda bayadır varım ama düşünmedim konu açmayı öyle bi içim den geldi işte :) bitkikerimi sizinle konu başlıgı olarak göstermek istedim bitkilerimde blumun bu gün 19 günü ve hafif bir bitki yanıgı vardı 2 sulama boş gectim simdi birer ml dozu düşürerek devam edecem inşallah sonunu kazasız belasız görecez
https://ibb.co/qyCgN63 kızlarda bunlar herkeze kazasız belasız growlar diliyorum
Abi nickin gibi profsun :) helal olsun maşallah

Bunlar da son hallaer kankalarım bugün ower başladık soma az kaldı bakalım son haftalar daha ne kadar şişecek ler arkadaşlar

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Kanka yeni fotolar silinmiş. Güncel foto bekliyoruz merakla :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Tiny Tiny:
    ****** *** hahahaha ******* *** ***** *** ******** hahahaha*** ********** ********** ******** **** hahahaha****** *** *
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** hahahaha****** *** * ***** ********* ********* ******** ********* *** **** ******** ****** ** ********* ***** ***** ********* ***** ** ***** ******* ******** ** *******
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** **** **** ****** *** ****** ******* **** ******* ******* ********* *** **** * *** ****** ** ****** **** *******
    +1
    ***** ***** **** **** ****** *** ****** ******* **** ******* ******* ********* *** **** * **** ********* ** ********* *** ***** ****** ** **** ***** ********** ******* *** ***** hahahaha**
    +1
    +4
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha*** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******* hahahaha* *** *** **** **** *** ****** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ********* hahahaha ***** *** ********** ***** ****** **** ********* ** ********* *** ***** ****** ** **** ***** ********** ******* *** ***** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** *** **
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** *** ** ****** ** ********** ******** ******** ****** ******* **** ********** ******* hahahaha *** ******** ********* *** ********* ******** *** *** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ******* ********* hahahaha* **** **** hahahaha **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: *** *** ********** **** ** ***