Başaramadım

Trapez vida

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar ,bir iki ağaç sigara yaptım dış mekan ,görüntüsü güzel herşeyi güzel fakat gram kafa yok sigaralarda.ne yapayım ben şimdi ???

Kjaer

Üye
Genetik önemli bir etken… THC potansiyeli , trikom önemli bir etken… Tam zamanında hasat yapmak önemli bir etken .. + olarak içtiğin sigara 10/9 olamaz.. çünkü tohum vardı üzerinde?

Sonne

Kıdemli Üye
Hocam doğu tarafında değilsen ki orada da çok çok değişeceğini sanmam. Ağustos 5-15 i arası çiçeğe giriyor outdoor için. Daha 1 ay olmuş olması lazım erken hasat etmiş olabilirsin. Eylül sonundan sonra takip ederek hasat etmen gerekirdi diye düşünüyorum. Kestiğin sömeklerden birinin fotosunu yakın çekim at bakalım kanka. Bende de outdoor da var daha 1 ayı var nerdeyse

Ayni olayi bende.yasadim hemde gagarin de bitki ys stress yasattin thc basmadi yada fazla tuttun thc cbd döndü ben bunlardan suphelendim

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam erken hasad etmiş olabilirsin yada düzgün kurutamamış olabilirsin. Tavsiyem bir süre kürleyip öyle dene. Bi arkadaşta düzgün çiçeklenmemiş cılız bi bitki vardı içmiş kafasını da beğenmemiş atmış kavanoza öyle duruyordu aşşağı yukarı 6 aylık falandı bana verdi komple içtim gayet de güzeldi hattaa kendisine de bir sigara yaptım verdiği olduğunu söylemeden. Uffff nereden buldun bunu zehirmiş diyor :D bence sen komple çöpe atmaktansa kürle uzun süre sonra dene derim

meyveliesrar

Yeni üye
Kanka yetiştirme bire bir aynı yaptım ilk tohumların kafası kürlemeden bile çok acayip iyiydi ama aldığım tohumlar çok daha düşük çıktı .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********