Başlıyorum kankalar aldığım ürünler bunlar

Odu020

Yeni üye
Tohum
1)blue dream

İşığ
1) 400wat full spectrum

Gübre
Biobiz
1)bloom
2)grow
3)top max
4)boot juice
5)heaven
6)cal mag
biobiz ph up+down

Toprak
1)biobiz all mix toprak 3x20kg

Lazim
Buhar makinasi
Ph olcer 100
Kumas saksi 5x 11litre
Vantilator

Eksiklerimi söylerseniz sevinirim)

Son düzenleme:

president

Müptezel
kanka şimdi açık konuşayım seninle bence daha güzel bir liste yapabilirsin kendine örnek veriyorum all mix toprak almışsın cal mag almışsın ph down felan almışsın ama grow gübresi yok çiçek gübresi yok.400 watt ışık diyorsun ama luxmeter la öölçtün mü emin misin ben cünkü olçmemiştim 1000 watt ışık 50 watt çıkmıştı :D all mix toprak başlangıç içinn önermem dostum.

Odu020

Yeni üye
kanka şimdi açık konuşayım seninle bence daha güzel bir liste yapabilirsin kendine örnek veriyorum all mix toprak almışsın cal mag almışsın ph down felan almışsın ama grow gübresi yok çiçek gübresi yok.400 watt ışık diyorsun ama luxmeter la öölçtün mü emin misin ben cünkü olçmemiştim 1000 watt ışık 50 watt çıkmıştı :D all mix toprak başlangıç içinn önermem dostum.
Biobiz start packin iconde groü bloom var tektek yazamadım bro) isigida forumdan arkadaslar onerdi

Odu020

Yeni üye
Started pack icerigi
1)bloom
2)grow
3)top max
4)boot juice
5)heaven
Sdece cal mag yok onuda ekledim bro 6gubre yeterli olur bence)

mami10_

Doktor
Tohum
1)blue dream

İşığ
1) 400wat full spectrum

Gübre
Biobiz
1)bloom
2)grow
3)top max
4)boot juice
5)heaven
6)cal mag
biobiz ph up+down

Toprak
1)biobiz all mix toprak 3x20kg

Lazim
Buhar makinasi
Ph olcer 100
Kumas saksi 5x 11litre
Vantilator

Eksiklerimi söylerseniz sevinirim)
toprak all mix yerine light mix kullan toprağın kontrolü senin elinde olur ve küçük fideler için all mix uygun değil npk oranları yüksek toprağa küçük bitki emanet edilmez
kumaş saksı ustalar 15 litre falan oneriyor
tohumlar auto her halde ?
sana karbon filtre çıkış fanı ve giriş fanı lazım, ısı ve nem ölçer olmazsa olmaz
kabin ne düşünüyorsun peki ?

S

silas

Guest
Auto tohum için en az 12 lt saksı kullan. photo için 18 lt
Plagron light mix
Ph up'a gerek yok

president

Müptezel
Heryerde suyun phna bak yaziolarda kanka ilk growum oldugum icin aliyim sonucta vokta pahali bosey deil
ben birazcık salağım kanka ph mh bakmadan yaptım yani risk aldım bi bok olmadı herhalde suyumun phı uyumluydu allah vergisi diyip geiçyorum yani ama sen risk alma kanka al tabi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********