Bahçemde kızlar çiçek açıyor

alibabalar

Yeni üye
6-7 saat güneş görüyorlar malesef, çok yavaş gelişiyorlar yani. Güvercin şerbeti, call mag, şeker gübresi, aloe vera ile bu şekle getirdim
Şimdi çiçeklenenlere sıvı yarasa gübresi vermeye başladım. Muz kabuğu tozu ile takviye ediyorum.

alibabalar

Yeni üye
Bizim bölgede yaz uzun ve kurak olur kanka, yağmurlar kasım ortasında başlar. Güneş hemen hemen her gün gösterir yüzünü. Bunlar 2. Parti mahsul.

Bunlar da ilk parti kızlarım, burda 2..3. Ve 4. Detay tek bir bitkinin. Erkek organına benzer yumurta keseleri gördüm. Çiçeğin 8 kafa sömeği var, bu anormallik bir kolunda çıktı. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler kankalar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********* ***** ******* **** ***** *** ***** ****** ****** hahahaha* *** ********* ******* ******** ********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ****** **** hahahaha ********* ******* ******* ******** *****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ** ******
  • içiciadam içiciadam:
  • G ganjasevdalısı:
    *** hahahaha*** *******
  • G ganjasevdalısı:
    *** hahahaha* **** hahahaha****** hahahaha***** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** hahahaha**** * ******* ***** ******* hahahaha* ****** ******** **** ***** ** *******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** *** ********* **** ******* *** ****** ** ***** hahahaha *** ******* ****** ** ****** **********
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ****** ***** ****** ********** *** ***** ******** ****** **********
  • kkush kkush:
    ********** ***** ********** ******* ** hahahaha** ******* ***** ********* ******** hahahaha**** * ******* ***** ******* hahahaha* ****** ******** **** ***** ** *******
  • kkush kkush:
    *** ***** **** ******** ********** ******* ***** ********** hahahaha*******
  • D despotdes:
    ***** *** ***** ********** **** ********* ** hahahaha***** ********** ***** ********** ******* ** hahahaha** ******* ***** ****
  • G ganjasevdalısı:
    **** **** ******* ****** **** ****** ***** hahahaha **** ****** ****
  • D despotdes:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** ****** ** ******* ****** hahahaha*** ***** ********* ****** ****** *****
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: ** **** ***** ***** ********