bakire dostları bakar mısınız

dostlar merhabalar tekrardan dumaniniz bol olsun. 12 gün önce başlık açarak ilk grow maceramda sizden yardım istemiştim sağolun kendime bir yol belirleyebildim. bu bebekler bugün 17. günlerindeler, ara ara altlarından biraz gelecek şekilde su verip bırakıyorum ama bazıları ufak kaldı bazıları büyüdü gördüğünüz gibi. toprak humus katkılı torf başka hiçbir şey vermedim. büyük saksıya geçip gübre vermeye başlama zamanı geldiğini düşünüyorum bana rehber olabilecek olan var mı? bulması kolay, az maliyetli gübre seçiminde ve nasıl bı saksi kullanmam gerektiğiyle ilgili varsa da ekstra desteklerinizi bekliyorum https://ibb.co/GFvpKbJ
Beşlik su bidonun dibini kes üstlerine geçir nem istiyor kizlar.
Biraz daha koklensinker sonra 15 lt al devam et.

DopamiN

Üye
Dostum hepsini yazdımya en başta :)
kanka şuraya kadar anladım 15 litre saksının %30'u yani 4 litre kadar perlit saksı başı 2 şer avuc solucan gubresi 1 su bardagı alçı 3 5 tanede solucan bulucaz buraya kadar oky şunu anlamadım ''saksı başı 3/1 toprağa katı toz yarasa gübresi harmanlayıp dolduruyoruz, 15 litre saksının 3 de 1 i 5 litre eder 5 litre topraga nekadar toz yarasa gubresi koyacagız ' ,

OttoMan347

√SEFİR√
kanka şuraya kadar anladım 15 litre saksının %30'u yani 4 litre kadar perlit saksı başı 2 şer avuc solucan gubresi 1 su bardagı alçı 3 5 tanede solucan bulucaz buraya kadar oky şunu anlamadım ''saksı başı 3/1 toprağa katı toz yarasa gübresi harmanlayıp dolduruyoruz, 15 litre saksının 3 de 1 i 5 litre eder 5 litre topraga nekadar toz yarasa gubresi koyacagız ' ,
1 avuç kanka. Bu uzun süreli hazır saksı. Bir süre sonra bitki tekrar besin isteyecek, o zaman devam edecek bitkinin durumuna göre. Bu karışım organik ve organik gübreye devam edilen toprak tecrübem o yönde hazır gübreye hiç denemedim bilginiz olsun

DopamiN

Üye
1 avuç kanka. Bu uzun süreli hazır saksı. Bir süre sonra bitki tekrar besin isteyecek, o zaman devam edecek bitkinin durumuna göre. Bu karışım organik ve organik gübreye devam edilen toprak tecrübem o yönde hazır gübreye hiç denemedim bilginiz olsun
Kusura bakma knk acemiyim biraz 2. growum
Elimde 1 2 yıl beklemiş koyun gübresi var ortalama 3 4 ay beklemiş inek gübresi var solucan gübresi de var

Puprle Kush auto sipariş ettim Bu gübreleri alacagım bu senin verdigin karışımda kullansam sıkıntı olur mu?
AN Grow Micro Bloom
AN B52
AN Big Bud
AN Overdriver

OttoMan347

√SEFİR√
Kusura bakma knk acemiyim biraz 2. growum
Elimde 1 2 yıl beklemiş koyun gübresi var ortalama 3 4 ay beklemiş inek gübresi var solucan gübresi de var

Puprle Kush auto sipariş ettim Bu gübreleri alacagım bu senin verdigin karışımda kullansam sıkıntı olur mu?
AN Grow Micro Bloom
AN B52
AN Big Bud
AN Overdriver
Kanka hazır gübre hiç kullanmadım ne sonuç verir bilmem ama az bi miktar yanmış gübre de kullanılır. Bitkiyi bardakta büyütüp en az 10 günlükken saksıya almak gerek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********