Balast arıza

Caterpil70

Yeni üye
400 w Mhs sodyum ampul ve bakır sargılı foton balast kullanıyorum growkentten aldım sistemi ortalama 70 gündür kullanıyodum sorun yoktu bu sabah yanmadigini farkettim ampulü sok tak yapıyorum olmuyor balasttan elektrik çıkışı var ampulün duyuna elektrik geliyor ama yanmıyor sorun ampulde mi balasttan mi yasak var malum çıkamıyorum da acil yardım edin durum çok kötü. Bu arada 17 lere düştü ısı ben halledesiye ölür mü ki

Son düzenleme:

Regu

Kıdemli Üye
Çok geçmiş olsun kankam umarım en kısa zamanda düzeltirsin sana tavsiyem en yakın zamanda elektronik balasta geçmendir

monkey

Üye
duya kadar elektirik geliyorsa ampulde sorun vardır ampulu balastı alıp git aldığın yerde denettir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ********* ********* ******** ***** **** ******** **** ***** ******* **** hahahaha*** hahahaha* ***** hahahaha* ** hahahaha**** ********* ***** ***** hahahaha** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** **** ********* ****** ******** ***** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** hahahaha* ********** ***** *** ** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ** ****** hahahaha ***** ******* ****** **** ***** ****** *** ********* ***** *******
    +2
  • İstanbul İstanbul:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ** ****** hahahaha hahahaha*** ****** **** ****** ***** **** ** ****** hahahaha ***** ******* ****** **** ***** ****** *** ********* ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ********** ****** ******** ********* ** ********** ** *** ***** ****** ********* **** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • İstanbul İstanbul:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ********** ***** ********* **** hahahaha* ********* ******* ********* **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ** ****** hahahaha ****** ****** **** **** hahahaha *** ********** hahahaha*****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** ******** hahahahahahahaha*** ********** ***** ********* **** hahahaha* ********* ******* ********* **********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ******** **** ***** ******** ******** ******* *** ***** ****** ******** ** ****** hahahaha ****** ****** **** **** hahahaha *** ********** hahahaha*****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ****** **** ****** *** ********** ****** ******** ********* ** ********** ** *** ***** ****** ********* **** *********
  • İstanbul İstanbul:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: * *** ******** *******