Balkon İlk Grow Acemi

Sokolov

Yeni üye
knkalar kullandığım toprak torf içinde fazla nem tutuyor küçük küçük delikler açıp toprağın içine oksijen gitmesini sağlıyorum duruma göre dinlendirilmiş çeşme suyu veriyorum sabah güneş açıyor öğlen 12 ye kadar güneş ışığı görüyor fazla ışık göremediği için büyümesinin yavaş olduğunu düşünüyorum ama ilk grow knka maksat acemiliği üstümüzden atalım 

knkalar gübreye para vermedim torf'a para verdim sadece kendi yaptığım gübrelerle bitkiyi bi şekil de ayakta tutuyorum yumurta kabuklarını robottan geçirip toprağa veriyorum güvercin şerbeti veriyorum bu arada kesinlikle kullanın güvercin şerbeti azot deposu bitkiyi iyi büyütüyor.

saksı 15 litre toprak kuruduğunda 1L-1.5L su veriyorum ortalama knka korkuyorum mk su verirken bitkiyi öldürmüyelim diye resimleri aşşağı bırakıyorum knkalar.

6 Mayıs 2020
6mayıs.jpg

23 Haziran 2020
23haziran.jpg

25 Haziran 2020
25haziran.jpg

26 Haziran 2020
26haziran2.jpg

26 Haziran 2020 Üstten Çekim
5672inciu2266432.jpg

knka anlamadığım bir şey var bitki filzilendiğinden beri 46. günde olması lazım ama hala cinsiyetini belli etmedi neden böyle oldu anlamadım insanların bitkilerine bakıyorum daha 2. haftadan belli ediyor bir sıkıntı mı var acaba yorumlarınızı beklıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ****** hahahaha* ********* ********** ****** ***** ** **** ********* ***** ******** *** hahahaha* *** *** *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** ********* **** **** **** ******* hahahaha* ******** *****
    +1
    ***** *** ** *** ******* **** *** ****** ******* **** ** hahahaha*** ***** ******* *** *** ******* *** ******** ** ******* ******* *** ****** ******** **** ****
    *** ***** ** ****** hahahaha** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** hahahaha* ********* ********** ****** ***** ** **** ********* ***** ******** *** hahahaha* *** *** ***** ********** ***** *** ********* ********** ******** hahahaha ********
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******** ******** hahahaha* ***** *** ****
    ******** ** hahahaha***
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    **** ***** hahahaha****** ******
  • Emmy Emmy:
    **** hahahaha** ** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ******* ****** ***** ***** ***** ******* ********** hahahaha****
    ******** ***** ****** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    ***** ******** *** *** ******** ********* ***** ***** *** ****** ****** ***** *******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ***** hahahaha ** ******** *********
    hahahaha*** **** ********** ***** hahahaha* ** **** ********* hahahaha** ** ** *** **** ** ****** *********
    Lemonhazelover Lemonhazelover: hahahaha*** **** ********** ***** hahahaha* ** **** ********* hahahaha** ** ** *** ****...