Balkon grow için kamufle önerileri

• Konbuyu başlatan WalterWhite
  • Başlangıç tarihi

edizparlar

Yeni üye
kanka boy olarak küçük değil mi bu katlı falan? aradaki katları kaldırıp tek yapacaksan uygun gibi de, ha şeffaf sera atmışsın balkona ha grow çadırı koymuşsun. Bence sıkıntı durumlar ayıktırabilirsin.

Onun yerine balkonun gerekli bölümlerine ayna koyup içerde yapabilirsin kanka. Ben öylesine baktığım iki taneye öyle yapıyorum, ama 2 saatte bi aynayı düzenlersin az ayna varsa o da uğraş dur.

mehmetkalaman

Yeni üye
Bende böyle bir çözüm için baya bir zorlamıştım saksıyı.. Sonra dışarıda sera mantığı olacağı için vazgeçtim.. Yazın o seranın için fırın gibi olur.. Bitkiyi pişirirsin.. Tabi bulunduğun yere şehre de bağlı biraz.. Yerin nasıl en üst kat mı? karşında oturan var mı ?koku gidecek kadar yakınında biri oturuyor mu ? bunları en iyi sen tahlil edersin.. görüntüyü kessen bile kokuyu nasıl çözeceksin? İndicalardan ağır kokulu bir tür seçersen vay haline.. Çiçeksi kokusu olan türleri seçmen gerekir.. Birkaç yabancı sitede gizleme yöntemleri diye aratmıştım.. Bitkinin üzerine yapay çiçek, yapay yaprak falan takanlar vardı..

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Balkon grow için kamufle önerileri

WalterWhite' Alıntı:
Selam kankalar,outdoor grow zamanı geldi çattı.
Ben balkonda grow yapıyorum her sene ancak evin etrafındaki ağaçları kestiler itneler bu sene kamufle etmem lazım balkonu birlikte beyin fırtınası yapsak fena olmaz.
Ben şu mini serayı kullanmayı düşünüyorum: 
https://urun.n11.com/dekoratif-urunler/prado-portatif-bahce-balkon-serasi-P256196527

https://www.akakce.com/kumes-aksesuari/en-ucuz-en-1-metre-golgeleme-filesi-95-lik-iskele-sera-ortu-golgelik-file-bahce-tavuk-cit-ortu-kumesleri-fiyati,440770863.html

bak bakalım işini görür bu umarım.

W

WalterWhite

Guest

Vedoo' Alıntı:

kanka bundan geçen ışıklar bitkiyi büyütebilecek kadar şiddetli mi hiç kullandınız mı ev müstakil koku sorunum yok arkadaşlar.

mehmetkalaman

Yeni üye

Vedoo' Alıntı:
WalterWhite' Alıntı:
Selam kankalar,outdoor grow zamanı geldi çattı.
Ben balkonda grow yapıyorum her sene ancak evin etrafındaki ağaçları kestiler itneler bu sene kamufle etmem lazım balkonu birlikte beyin fırtınası yapsak fena olmaz.
Ben şu mini serayı kullanmayı düşünüyorum: 
https://urun.n11.com/dekoratif-urunler/prado-portatif-bahce-balkon-serasi-P256196527

https://www.akakce.com/kumes-aksesuari/en-ucuz-en-1-metre-golgeleme-filesi-95-lik-iskele-sera-ortu-golgelik-file-bahce-tavuk-cit-ortu-kumesleri-fiyati,440770863.html

Daha önce bunun altında yetiştirdiniz mi ?

gainz

Yeni üye
Golgeliklerin dereceleri var (95-60-40). Daha önce kullanmış biri bilgi verebilir mi ? Işığı yeterince geçirir mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** *** **** **
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* **** ********** ***** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** hahahaha*
    ******* ********* ****** **** ********* hahahaha*
    ****** *** ****** hahahaha*** ****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ****** ********** * ***** *** hahahaha** ****
    **** ****** hahahaha *** ****** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha ***** **** hahahaha* ***** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ******** * ** ***** ** **** **** ****** hahahaha hahahaha**** *****
    +1
    ******* ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** ******* hahahaha** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ******* ******** *** ******** **** **** ****** ** *** *** **** ***** hahahaha*** ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ****** ******* *** ***** ******* hahahaha********* hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** ******* hahahaha** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    Ü Üfürükçü gargamel: ****** ****** ******* *** ***** ******* ********* ***** *****