Balkon Macerası Soru

Siasmino

Yeni üye
Kankalar ben bu kardeşleri nisan ayı başında patlatıp ektim.Sizce ne zaman hasat etmem gerekiyor bir şeyler söyleyebilir misiniz?
Kullandığım gübreler de bunlar kankalar,dumanınız bol olsun sağolun şimdiden.

Ekli dosyalar

• EFEA862E-FFCD-46EA-8864-E56D744D862F.jpeg
    EFEA862E-FFCD-46EA-8864-E56D744D862F.jpeg
    228.6 KB · Görüntüleme: 109
  • 2A6C3404-BBF2-4110-914F-D48904465322.jpeg
    2A6C3404-BBF2-4110-914F-D48904465322.jpeg
    231.9 KB · Görüntüleme: 89
  • A7B52B39-14A6-4B15-A080-41DD5B5CDDE4.jpeg
    A7B52B39-14A6-4B15-A080-41DD5B5CDDE4.jpeg
    243.8 KB · Görüntüleme: 89
  • 8744975A-3E4D-4ACE-B9ED-328F46E3A3CE.jpeg
    8744975A-3E4D-4ACE-B9ED-328F46E3A3CE.jpeg
    315.9 KB · Görüntüleme: 61

bedortka

Üye
Biraz zayıf büyümüş bitki, hasat için pistillerin çoğu kararınca  hasat edersin, forumda sabit konu mevcut. Ayrıca neden hidroponik gübreleri kullandın merak ettim.

Siasmino

Yeni üye
Cvp: Balkon Macerası Soru

bedortka' Alıntı:
Biraz zayıf büyümüş bitki, hasat için pistillerin çoğu kararınca  hasat edersin, forumda sabit konu mevcut. Ayrıca neden hidroponik gübreleri kullandın merak ettim.

Kanka öncelikle çok sağol cevabın için,pistil nedir tam olarak bilmiyorum,ayrıca gübrelerin hidroponik olduğunu da şuan öğreniyorum,ama herhangi bir zararı olmamış gibi duruyor.Ayrıca ilgili konunun linkini de atarsanız süper olur.teşekkür ederim

edhelvampire

Yeni üye
nisan'dan bu yana bu hale mi geldi 6 ay nasıl sabrettin. pistiller bitkinin beyaz uzantıları oluyor. yarısı kahverengiye dönünce 2 hafta gübresiz suyla suylayıp saksının 3 katı kadar su vermen gerekiyor her sulamada. kuruduktan sonra tekrar 3 katı.

Meraktan

Yeni üye
Cvp: Balkon Macerası Soru

edhelvampire' Alıntı:
nisan'dan bu yana bu hale mi geldi 6 ay nasıl sabrettin. pistiller bitkinin beyaz uzantıları oluyor. yarısı kahverengiye dönünce 2 hafta gübresiz suyla suylayıp saksının 3 katı kadar su vermen gerekiyor her sulamada. kuruduktan sonra tekrar 3 katı.

Hocam her sulamada mı ? 12 litrelik saksıya 36 litre su mu vereceğiz bir günde  ? Yoksa 36  litrelik gübresiz suyu toplamda iki hafta içinde  günlere bölerek mi vereceğiz ? Bu konuyu daha önce de tam olarak kavrayamamıştım tecrübem olmadığı için. Şimdiden teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******** ******* ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** *** *** ***** ***** ********* ******** ***** ********** ********* ****** ******** ***** ********** hahahaha ** ** ******** ******* ******** ****** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Night owl Night owl:
    **** ******* **** **** ** ***** *** **
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ******** **** ******* ***** ******* ********* **** **** ** *** hahahaha**** ******* ******* *** *****
  • M merto1835:
    hahahaha ****** ******** ** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
  • kkush kkush:
    ***** ****** *** ******* **
    +1
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    * ****** ********** ***** * ***** **** ****** **** ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** ***** ****** *** ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** ****** *** ****** **
    +1
  • kkush kkush:
    ***** ******** ***** ** ** ******** ****** hahahaha
  • M merto1835:
    hahahaha** *** * ****** ********** ***** * ***** **** ****** **** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ****** ****** *** ****** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ****** hahahaha *** ******** **** ******* hahahaha ********** ***** ***** ********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ****** ** **** hahahaha** ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* ******* hahahaha***** ***** ********* ********** ********* * ****** ******* hahahaha*** ********** **
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** *** ** ***** ********* ******** hahahaha ****** ****** ****** hahahaha *** ******** **** ******* hahahaha ********** ***** ***** ********
    Bandaleros Bandaleros: ***** *** *** ** ***** ********* ******** hahahaha ****** ****** ****** hahahaha ***...