Balkonda Bitki Yetiştirme

schmarick

Yeni üye
[attachment=1809][attachment=1810]          Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Balkonumda bitki yetiştirmeye başladım hani şu torbacılardan alınan tohumlarda pamuğun içinde tohumu patlatıp saksıya göçürdüm, kuş boku şerbetini forumda okuduğum gibi yapıp çok az bitkime verdim. Şimdi sorum bu iş balkonda olurmu büyürmü büyürse ne kadar sürer. Eğer yok olmaz derseniz bana yardımcı olurmusunuz neler yapmam gerek nasıl bir yol izlemeyeliyim genetik tohum alayım dedim 20 mayısta stoklara gelecekmiş bu hakkında çok cahilim torbacı peşinde  koşmaktan sıkıldım.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-04-25 at 22.41.16.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-25 at 22.41.16.jpeg
    62.9 KB · Görüntüleme: 83
  • WhatsApp Image 2020-04-25 at 22.41.31.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-25 at 22.41.31.jpeg
    65.9 KB · Görüntüleme: 66

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Cvp: Balkonda Bitki Yetiştirme

Guvercin şerbeti için biraz erken bitkiyi yakabilirsin dikkat et kardeşim.. 3-4 ay sürer hasat alman

schmarick

Yeni üye
Aklımdaki sorular şunlar benim Kartonpiyerden kabin yapmak istiyorum. yaptığım kabinin içini alüminyum kabarcıklı folyo ile kaplayıp ısı yalıtımını hallederim sanırım, ışık konusunda hiç bilgim yok nasıl bir led ışık almalıyım cebimden fazla para çıkmadan gübre işinini biobizz firmasının üçlü indoor paketiyle yapmak istiyorum. Led konusunda ve kabin konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var

Moulder34' Alıntı:
Bitki kaç günlük

15 yada 20 günlük bitkiler

GenemiAmcaLar

Yeni üye

Biobizz gübreleri ha var ha yok güvercin şerbeti yap ver ondan iyi :) mylar ile kapla içini folyo sakin deneme bile

schmarick

Yeni üye

GenemiAmcaLar' Alıntı:
Biobizz gübreleri ha var ha yok güvercin şerbeti yap ver ondan iyi :) mylar ile kapla içini folyo sakin deneme bile

tamamdır dediğini yapcam bizobizz sipariş vermiyorum o zaman peki aydınlatma konusunda yardımcı olurmusun bana en ucuz yollu nasıl yapabilirim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ********** *****