Balkonda yanliz kaldi ne durumda bakarsaniz sevinirim

Yokdahaneler

Yeni üye
Merhaba dostlarim , uzun yillardir keyifle icen bi arkadasinizim taa universite yillarinda heves etmistim ama olmamisti.Sans eseri kofteciden aldigim tohumlari attim.Biraz da indoor baslamadan once deneme amacliydi.Iyi basladik ama sonu biraz kotu oldu.Balkonda duran bebegimi acil sehir disina cikmam dolayisiyla yanliz.biraktim ve sonuc ortada.10.gun falan yanliz kaldi.Hasat durumu nedir sizce? ( 10 gun icerisinde indoor basliyorum bu arada )

Bu arada belirtmeyi unutmusum . Amator bi grow oldugi icin topragi marketlerde satilan torf toprak ve solucan gubresini karistirarak yaptim.Kus gubresini serbet olarak uyguladim . Daha sonra ise pekmezli su verdim 1 kez balkonda gunde 8-9 saat isik gordu surekli olarak.

Ekli dosyalar

• IMG-20180825-WA0004.jpg
    IMG-20180825-WA0004.jpg
    223.7 KB · Görüntüleme: 171
  • IMG-20180825-WA0003.jpg
    IMG-20180825-WA0003.jpg
    305.5 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG-20180825-WA0001.jpg
    IMG-20180825-WA0001.jpg
    325.4 KB · Görüntüleme: 178
  • IMG-20180825-WA0000.jpg
    IMG-20180825-WA0000.jpg
    233.1 KB · Görüntüleme: 129
  • IMG-20180825-WA0002.jpg
    IMG-20180825-WA0002.jpg
    262.8 KB · Görüntüleme: 160

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kankacim durumun icin uzuldum ancak 10 gunde o saksida iyi yine hayatta kalabilmis bitkin o yuzden biraz da sanslisin aslinda. Somekler dolmamis yeterli beslenemedigi icin..pistiller kahverengilesmis ancak yaniltma ihtimali cok var ve tricom yapmamis en azindan yapraga vurmamis  bir ucuz yollu mikroskop alip bakmani oneririm.. cicege gireli ne kadar oldu zaman verebilirsen daha net birsey soyleyebiliriz

Tricom larin kahverengiligi susuzluktan da olabilir o yuzden grow a devam et derim ben ancak bloom gubresi vs takviye  etmende fayda var

Ayrica kus gubresinden kastin guvercin serbeti yaptin sanirsam.icinde bolca azot bulundurur ve cicek doneminde azot a fazla gerek yoktur..hizli hareket edersen krizden hafif zararla yirtabilirsin.hasatin bol olsun

Yokdahaneler

Yeni üye
Cvp: Balkonda yanliz kaldi ne durumda bakarsaniz sevinirim

Weedseed93' Alıntı:
Kankacim durumun icin uzuldum ancak 10 gunde o saksida iyi yine hayatta kalabilmis bitkin o yuzden biraz da sanslisin aslinda. Somekler dolmamis yeterli beslenemedigi icin..pistiller kahverengilesmis ancak yaniltma ihtimali cok var ve tricom yapmamis en azindan yapraga vurmamis  bir ucuz yollu mikroskop alip bakmani oneririm.. cicege gireli ne kadar oldu zaman verebilirsen daha net birsey soyleyebiliriz

Tricom larin kahverengiligi susuzluktan da olabilir o yuzden grow a devam et derim ben ancak bloom gubresi vs takviye  etmende fayda var

Ayrica kus gubresinden kastin guvercin serbeti yaptin sanirsam.icinde bolca azot bulundurur ve cicek doneminde azot a fazla gerek yoktur..hizli hareket edersen krizden hafif zararla yirtabilirsin.hasatin bol olsun

Kankacim cok sagol verdigin bilgiler icin ciceklenmedd yaklasik 2.5 ay gecti. Ben sehir disina cikali bi 18 gun oldu 8 gun bi arkadasim.bakti sonra 10 gun yaniz kaldi. O 10 gun icindede 3-4  gunde 1 arkadasim.sadece suladi. 18 gun once pistilleein %20 si kahverengiydi kankacin.

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka fan yapraklarini felan bi budayip someklerin resimlerini yakindan cekebilirmisin ? Belirttigin sureye gore hasat zamani gelmis 2 hafta daha bekleyebilirsin o sirada flush ve aroma verebilirsin

Yokdahaneler

Yeni üye
Cvp: Balkonda yanliz kaldi ne durumda bakarsaniz sevinirim

Weedseed93' Alıntı:
Kanka fan yapraklarini felan bi budayip someklerin resimlerini yakindan cekebilirmisin ? Belirttigin sureye gore hasat zamani gelmis 2 hafta daha bekleyebilirsin o sirada flush ve aroma verebilirsin

en yakın zamanda cekıp gondercem dostum.sanada bırde bu konuyu danısmam lazım.Her sey tamam indoor için ama tohum konusunda kararsız kaldım.Sponsordan master kush almayı dusunuyorum.Hem ww autoya gore hasat suresı kısa hemde boyu kısa oluyormus.Sence dogru bır tercıh mı olur?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ******** ******* ****** ****** ******** ****** **** ***** ******* ********** *** ****** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ********** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** hahahaha** ******* *****
    **** hahahaha****** ***** **** ***** ********* ********** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *********
    hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ***** hahahaha* **** **** ***** ******** hahahaha*
    hahahaha* **** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** hahahaha*** ********** * ********** hahahaha*** ******** ***** hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha **** ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • B Bobmarlon:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ** hahahaha* **** ** **
    ******** ***** **** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
    ******** ********* hahahaha **** ****** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ******* **** ********* ****** ******* **
    Narkotik Narkotik: ***** ******* **** ********* ****** ******* **