balkonda yetiştirme

OttoMan347

√SEFİR√
Şuan senin yapacağın tek şey iyi beslemek başka bir yapacağın yok. Tecrübe gerektiren bazı teknikler var ama senlik değil kaş yapayım derken göz çıkarmamak gerek. Biraz daha zaman geçsin bitkini gözlemle tekrar fikir alışverişi yaparız.

peki bu şekilde balkonda beslemem mi daha iyi kabin almam mı az önce öğle güneşini almasın yazmışsın benim bitkiler alsın mı

ya bir şey daha soracagım toplu konutlarda oturuyorum ust kat polis karsı tarafta polis var mı bilmiyorum çok sıkıntı mı sence

bu iki ağaç için nasıl bir ceza uygulanır içmek için torbacıya para vermemek için alıyorum güzel sigara içmek için ilçe değiştiriyorum tasıyıp getiriyorum :D

Gübreyi daha koymamıştım bu gün koyup sulayacağım gübre ile fazla mı su vermem gerek ağacımın fotosunu atmıştım ortalama kaç litre su yeter

OttoMan347

√SEFİR√
Gübreyi daha koymamıştım bu gün koyup sulayacağım gübre ile fazla mı su vermem gerek ağacımın fotosunu atmıştım ortalama kaç litre su yeter
Kanka alttan 1 bardak su alana kadar bütün toprağa yayarak yavaş yavaş sula. 1 2 gün daha bekle o Yapraktaki renk değişikliği kendini iyice belli etsin. Net bilmiyorsan ortalama kaç günlük bitkin?

Mayıs başı olabilir bu gün ilk gübresini verdim ortalama kaç litre su vermeliyim alttan 4 tane delik açmışımher sulamada biraz su artıyor topragı guzelce üstten ıslatıyorum hafif suda yüzer gibi olurken cekıyorum suyu çeşme suyu kullanıyorum

OttoMan347

√SEFİR√
Mayıs başı olabilir bu gün ilk gübresini verdim ortalama kaç litre su vermeliyim alttan 4 tane delik açmışımher sulamada biraz su artıyor topragı guzelce üstten ıslatıyorum hafif suda yüzer gibi olurken cekıyorum suyu çeşme suyu kullanıyorum
Sizin oranın çeşme suyunun ph kaç biliyor musun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **