Banyoda dusakabinde grow olurmu

Marryhuana

Yeni üye
Ev içinde yerim yok ve 2 tane ufak cocuk kabini görürlerse saldırırlar tutamam.o yüzden ebeveyn banyomdaki dusakabinde düşünüyorum 
*kabin içerisini mylar’la kaplıcam 
*led veya hps ampul akıtıcam yukarıdan
*şampuan yerine nem sıcaklık ölçer koyucam 
*yukarıdan aşağı dogru üfleyen birden fan 
* bitkiler feminized siparişte g13 
Olur mu Olmaz mı eklemek istediğiniz birşey varmı teşekkürler

nightdrive

Yeni üye
Kirli hava cıkısı olması lazım ve aşırı koku olur onun ıcın ıcıne bıde karbon fıltre koyman lazım

Olur olmaz dıye bışey yok fotograf ile bizi bilgilendır yardımcı olalım

R

Ripley'sOG

Guest
Yıllar önce ilk forumdayken kulağı çınlasın "MasterKush" vardı.O da aynı şekilde ebeveyn banyosunda grow yapıyordu.Ancak sende onun gibi aynı hataya düşüyorsun.Hps kullanacaksan watt/m3 oranı bakımından eşit fanlar ile fazla sıcaklık ve temiz co2 sirkülasyonu için bir havalandırma sistemi gerekiyor.Fakat iklimin ne durumda bilmiyorum ama hps ışıklar fazla ısı ve lümen ile tanınırlar.Lumen cepte ama ısı bitki gelişimi bakımından stres ve negatif bir durum.Bunun için malesefki klima geriyor(mobil klimalar 5 para etmez btu oranları seni aldatmasın) ama bu senin dediğim gibi iklim durumuna bağlı ileri görüşlü olmak lazım en azında 60-90 günlük hava durumları sıkı bir şekilde takip edilmeli.

Ek olarak saglam leaf ve bud iskeleti istiyor isen fantilator ile rüzgar simülasyonu tercih etmek gerekir.

Bunlar senin planlarin ama acemi duruyorsun ve inanki daha bir çok kontamine sorun seni bekliyor.Ama bunlar seni üzüp yıkmasın hepsi sana tecrübe olarak dönecektir.Yolun başındasın daha bence ilk olarak bitkini anatomi olarak tanı acele etme toprak,gübre vs olarak devam et.Bunun için sevgili dostum ihtiyar  cannabis16''nın çok güzel bir konusu var tavsiye ederim.Yetersiz gelmez ama seni kesmez ise yorum ve konuları oku.

İşin rast gitsin

erdemli83

Yeni üye
Cvp: Banyoda dusakabinde grow olurmu

Ben de ebeveyn banyosunda yapıyorum fakat duşakabin içerisinde sanırım zor olur ben kendime bez elbise dolabından kabin yapıp banyoya koydum kabının içinde yetiştiriyorum havalandırma vs daha kolay oluyor olmaz değil illaki olur ama sonuç memnun edici olmayabilir

R

Ripley'sOG

Guest
Marryhuana' Alıntı:
eyvallah dostlar takıldıgım nokta arada bir banyomun kapısını açsam hava girişi yeterli olmazmı

Şöyle düşün senin nefesini 10 dk bir tutup versek ne olur? Tamam bitki ölmez ancak verim ve gelişim önemli ölçüde düşer.Her şey imkan dahilinde ne oluyorsa öyle yap ama minumum olcu bile ufak bir sistem ister.

Marryhuana

Yeni üye
Reis benim tohumlar arnavutkoyde bugun yarın gelirler diye düşünüyorum foto paylaşırım geldiğinde 80*80 çapraz dusakabin de ışık ve havayı nasıl yapcaz önerin medir hps 250 veg+bloom ampul ve ayaklı vantilatörle 3 çiçek yetişmezmi içerde başkan veya nasıl yapsak yetişir düşünün küçük bir banyoda dusakabin yapcaksınız nasıl yapardınız Reis ripley oluru medir olmazsa bosuna girişmeyelim dursun yazın ormana atarız tohumları

blackwhite

Yeni üye
Kanka 400 yap ben daha önce 250 yaptım sömekler çok dolu olmuyo şimdi tombik tombik böle, beyler bitki çok arsız heryerde büyür her yerde yetişir çoğu nem oranında sıcaklıkta ancak belli ortamda çok iyi verim alırsın o ayrı, ama bitki maşallah öle narin diye düşünmeyin, ama %60 24 derece gibi ortamda çok iyi verim oluyor

Marryhuana

Yeni üye
Eyv kanka 400 yapıyım ama benim endişem 250lik ısı çok yaparmı 400le yakmayalım çiçekleri sonuçta havalandırma odanın havası olucak arada tabi açcaz pencereleride fanda banyoda üfler ama ne derecede olur ısı onu kestiremedim suan nasıl bir ısı yayar 80*80 dusakabinde 250yada 400 lük 24-27 de falan tutabilcezmi ısıyı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
    **** *** ** * ******* ********* *** hahahaha
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
    ** ***** **** ******** ******** ******** hahahaha **** ******** *** ***** *** ****** ********** ** ***** ****** ***** *******
  • W wickedstick:
    **** ********* ******** ** *** *** ********* hahahaha*** ******* **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha* ********** ********** hahahaha***** ***** *** **** *** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01: