BD Auto İlk Grow Güncesi(hasat edildi)

Aemili31

Müptezel
Cvp: BD auto sponsor İlk grow Güncesi

Ripley' Alıntı:
Aemili31' Alıntı:
80*80*180 ebatlarında hulk kabinim geldi kurulumunu yaptım çokta seksi oldu valla :)
https://ibb.co/PxHqkgQ

Gözün aydın nice growlara ! Takipteyiz kanka  
UO4rFyR.gif

Teşekkür ederim üstad

krasavchik' Alıntı:
hayılrı olsun takipteyim bro :)

Teşekkür ederim dostum

Ü

Üye silindi 12891

Guest
RE: BD auto sponsor İlk grow Güncesi

Çıkış fanın kaçlık kanka

Aemili31

Müptezel

68. Gün
Evet dostlarım adım adım yaklaşıyorum hasata doğru gözlemlerim ve tahminlerime göre Mart ayının ilk haftası kızımı hasat ederim. Gübre yanığı sebebiyle 2 sulama sade su ile yapmıştım kızım kendini güzel toparladı. Bugün büyüteç ile trikomlarına baktım 2 haftaya kadar rakı kıvamına gelir tahminimce takibini yapmaktayım. Bugün itibarı ile overdrive takviyesi yapmaya başladım bakalım nasıl bir etkisi olacak. 

https://ibb.co/Yp5NL0n

https://ibb.co/mCgFC0t

R

Ripley'sOG

Guest

Overdrive aşırı doz vermeden kullanir isen çok etksini görürsün.Zaten bitkimizin biyolojik saatinde son haftalar dahada büyüme potansiyeli var biraz daha iyi duruyor  

Hasatin bol olsun +1

Aemili31

Müptezel

Ripley' Alıntı:
Overdrive aşırı doz vermeden kullanir isen çok etksini görürsün.Zaten bitkimizin biyolojik saatinde son haftalar dahada büyüme potansiyeli var biraz daha iyi duruyor  

Hasatin bol olsun +1

Senin takvimle gidiyorum usta 1L=1ml ancak 1 sulama gübreli 1 sulama sade yapayım mı yoksa hep mi gübreli devam edeyim. Şimdiye kadar hep gübreli gittim yanık olduğu zaman sade sulama yaptım sadece

Teşekkür ederim bu arada görüşlerin için

R

Ripley'sOG

Guest

Kanka o takvime göre gitsen bile bitkin fazla derse fazladır az derse azdir o teshisi sen koyup takip ediceksin.Bundan dolayı evet sade sulama yapman mantikli cizelgeye uyarak devam et nabza göre serbet verirsin kanka 

Hasatin bol olsun

Aemili31

Müptezel

Ripley' Alıntı:
Kanka o takvime göre gitsen bile bitkin fazla derse fazladır az derse azdir o teshisi sen koyup takip ediceksin.Bundan dolayı evet sade sulama yapman mantikli cizelgeye uyarak devam et nabza göre serbet verirsin kanka 

Hasatin bol olsun

Kanka 10L suyun içine 5-6 tane muz kabuğu attım içinede hava taşını attım. Muz potasyum ve meyve şekeri bakımından zengin olduğundan ara sulamaları bununla yapayım diyorum faydası olur mu sence. https://ibb.co/HYcXF4N Görüntüsü de bu şekilde

R

Ripley'sOG

Guest

Organik tarım yapmadığın için bitkinin  kök sisteminde mikroorganizmalar yoğun değil organik yapsan bu besini topraktaki mikroplar kök için öğütür ve sonra bitkiye sunar.Organik tarımda bitkiyi değil toprağı beslersin belirli bakteri ve mantarlar ile toprak bu işler  köklere ordan bitkiye vb diye devam eder.Sen ise sentetik yani direkt bitkiyi  besledigin için bitki kok kismina pek odaklanmaz ve gubreler sentetik olduğu için topragin beslenmesine ve mikro acidan bakterilerin gelişmesine  vesile olucak imkanlar bulunmaz.uzun bir konu sana kisaca anlattim sentetik diyincede kotu kimyasal anlama hazır besin olarak düşün bunu annenin evde onca malzeme ile yemek yapmasi var senin fastfood yemen var öyle düşün.Yaptigin kompost için  muz kompostu hakkinda bilgim yok ancak ppm derecesini ölçup oyle vermeyi dene.Ve litreye ne kadar ne olcude vericeksen bence azar azar ver etkisini görmeden tam ölçek devam etme yaptığın kompostu ingilicez kaynaklardanda bir arastir derim.

Isin rast gitsin

Aemili31

Müptezel

Anladım kanka sağ ol artık ilerleyen zamanlarda işin orospusu olduğum zaman organiğe giriş yaparım

Aemili31

Müptezel

73. Gün
Overdrive vermeye biraz geç başladığım için çok artısı göremedim ama zamanını düzgün ayarlayabilseydim iyi sonuç alabilirdim. Bugün flush attım ve hasat ettim. Sonuç güzel. Trikomlar tam istediğim kıvamda. Kızım yapış yapış 3 tür sabun ile yıkıyorum çıkmıyor yeminle. 
https://ibb.co/hChBfXG
Astım kurumaya aldım iki haftaya kafa raporunu geçerim. Macera bitmedi arkadaşlar. Macera yeni başladı. Bu fragmandı sadece. Hepiniz kalın sağlıcakla ikinci sezonda görüşmek üzere.

Ü

Üye silindi 12891

Guest

Kafan hayrolsun kanka simdiden guzel is cikartmissin sikintilara ragmen :)

Aemili31

Müptezel
Cvp: BD Auto İlk Grow Güncesi(hasat edildi)

krasavchik' Alıntı:
Dumanın bol olsun kanka kaybolma biryere :)

Samimi söylüyorum günümün yarısını bu forumda geçirmeye başladım. Buralardayım kanka sıra sende :)

Ripley' Alıntı:
Dumanın bol olsun  kafa raporunu bekliyoruz  
roorrip.gif

Teşekkür ederim kanka emeğin büyük. Çok sabırsızlanıyorum içer içmez kafa raporu geçerim.

Aemili31

Müptezel

8 gün boyunca 18-19C’de, %50-55 nem oranında karanlıkta bırakılarak kurutuldu. Artık içime hazır ama ekstra çıtırlaştırmak için biraz daha zaman tanıycam ve kavanozu 1 hafta boyunca günde iki kere yarım saat havalandırarak içerisindeki nemden arındırıcam sömekleri. Perşembe günü kafa raporu geçerim. 
https://ibb.co/XzJPtgF

R

Ripley'sOG

Guest
Yeni olmana rağmen sabrına şaşırdım kanka helal olsun ayrıca someklerde sugar yani seker yapraklarını mi biraktin kiyamadin heralde ?

Aemili31

Müptezel

Ripley' Alıntı:
Yeni olmana rağmen sabrına şaşırdım kanka helal olsun ayrıca someklerde sugar yani seker yapraklarını mi biraktin kiyamadin heralde ?

Kanka sonuç alacaksam en iyisinden almak istediğim için sabrediyorum ve evet sugarları ilk bi tereyağı yapayım dedim ama göz hesabıyla yetmeyeceğine kanaat getirdim kalsın dedim :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ********* ********* ** *****