Bebek doğdu

Sezar23

Yeni üye
aaUIm0h
Kankalar boynu kırılacak gibi hissediyorum bu sabah doğdu kabuğu düşmüş akşama kadar bukadar uzadı birde yaprakların ucu hafif siyahlaşmış gibi yeni çıktığı içinmidir büyük saksıya alıp daha derine gömmeli miyim kalsınmı böyle

edizparlar

Yeni üye
haydi tebrikler nur topu gibi bir Haze’iniz oldu! Hemde kız.

ne büyük saksıya al ne de elleş kanka benimkiler de kahverengiydi ilk çıktığında sonra bi leke gibi kaldılar en son yok oldular.

sapı orantısız uzarsa bil ki ışık arıyor kanka ama başlangıçta böyle aksi kör topal olabiliyor takma.

DaftPunk

Yeni üye
Cvp: Bebek doğdu

Sezar23' Alıntı:
DLTbq2M
Kankalar boynu kırılacak gibi hissediyorum bu sabah doğdu kabuğu düşmüş akşama kadar bukadar uzadı birde yaprakların ucu hafif siyahlaşmış gibi yeni çıktığı içinmidir büyük saksıya alıp daha derine gömmeli miyim kalsınmı böyle

Link açılmıyo knka

Sezar23

Yeni üye
Cvp: Bebek doğdu

ZooM' Alıntı:
Sezar23' Alıntı:
DLTbq2M

Link açılmıyo knka

Kanka yeniden yükledim

edizparlar' Alıntı:
haydi tebrikler nur topu gibi bir Haze’iniz oldu! Hemde kız.

ne büyük saksıya al ne de elleş kanka benimkiler de kahverengiydi ilk çıktığında sonra bi leke gibi kaldılar en son yok oldular.

sapı orantısız uzarsa bil ki ışık arıyor kanka ama başlangıçta böyle aksi kör topal olabiliyor takma.

SağolKankam ışığın altına koydum 5 wlik üstünede pet bardak kapattım nezaman hpsnin altına almam gerekiyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********