Ben yokum artik.

• Konbuyu başlatan Canna
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eyvallah

Üye
Merhaba nasıl iyi hissedeceksen öyle yap. O saygısızlardan yüzlerce kat fazla Allah razı olsun diyen de var, o sesleri duymuyor musun? Benim kızım anladı sen geri çekilmişsin bak boynunu eğdi. Onun suçu ne? Masum o. Olan yine masuma mi olacak? Çok istiyorsan madem gel beri, biz orada bekliyor olacağız yine seni can'na :)

Lucky

Müptezel
Bu ımkanlara bu bılgılere ulasamadan grow yapanlar bılır bu Forumun kıymetını kac tane bıtkı ne kadar zamanları heba olurdu.Cesıt cesıt ınsan var ıste kanka ego kasmaya calısanı reklam yapmaya calısanı nankoru varda var ama onlar yuzunden sana ıhtıyacı olanları terk etme guzel ınsan

sanaldarbe

Kıdemli Üye
cannayı koruma kollama ve yaşatma derneğini kuruyorum herkese açık buyrun :) ben her benim growa baktığımda bu adamı anıyorum olm bulmuşken öğrenebildiğinizi öğrenmeniz gereken kıymetli bi abimiz canna. sinirlendirmeyin şu adamı :)

C

Canna

Guest
Dostum gene cok bunaldim, Bu benim 3. nikin daha önce 2 kere hesap sildirdim, bu sefer gitmiyorum ama yorum da yazmiyacagim, bir müddet en azindan.

Entrikaci

Kıdemli Üye
Üstadım kendi konumda da yazmıştım bir çok kişinin growunda senin imzan var benim çiçek şu an böyleyse senin sayende kulaktan dolma bilgilerle burada sağa sola sallayan insan çok onları görmezden gel bizim insanımız kendisinden çok bileni asla sevmez egoisttir hep kendisi en iyisini bilir.. kimseye danışmaz. Soru sormayı acizlik olarak görür ben dahil forumdaki çoğu kişinin senin grow bilgilerine ihtiyacı var :) sen en iyisi bi kafanı topla öyle geri gel

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Dostlar bende insanim ve hata yapabilirim, ama son zamanlarda kendi yaptiklari hatalardan beni suclayan kankalar cogaldi,:(:( lütfen bana danismayin artik.Forumda benden baska da yüzlerce kanka var.Bu sekilde bir konu acmak zorunda kaldim, herkese tek tek yazamiyacigimdan dolayi.
abi nereye ya sen fazla takılma insanların ne dediğine seni bilen bilir bilmeyen kendi bilir :)

seaways

Kıdemli Üye
Ya abi kalpten bakınca hissedermiş insan ben sana geçen gün söyledim bizi yalnız bırakma abi hatta inadına her zamankinden daha çok şey sorarım bak sana :D

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Hayırlı olsun foruma :D
bu forumda belki 100 kişiyle hoş beş ettik, belki 500 kişinin yazdığını tek taraflı okudum, belki 300-400 kişiye cevap yazdım.

ne senin kadar boş konuşan birini gördüm,

ne senin kadar , ağzından çıktığıyla kulağının duymadığını anlayamamış bir canlıya denk geldim.

kabindeki 40 günlük çiçeğimin analiz yeteneği senden daha iyi

cemsid

Üye
Dostum dört gözle tekrar sorularımıza , sorunlarimiza cevaplarını bekliyor olacağım . Kafanı rahatlat biraz,Keyfine bak.

SentetikZenci

Müptezel
Bana bir daha yazarsan dediğim şekilde söverim sana. Bitane çiçeği büyütemiyon geliyon gidiyon bana çatıyon bak işine görme engelle beni ne halin varsa gör.
İyiki bi tane bitkiyi büyütemedik :D :D en azından ben kabulleniyorum büyütemediğimi senin günlüğün bile yok aslanım. Ayrıca ana bacı katıcak kadarda aşağılık bi herifsin kabul et bunu. Klavye erkeği seni :)

C

Canna

Guest
Eeee bir cevap yazma vakti geldi. @izmirr35 Sen Xinde degilsin, ben sana bir numara büyük gelirim alamazsin, hazmedemezsin. Senin amacin ortalik karistirmak, seni kenevir diye saksiya ekerim üzerine de mum dikerim, haddini bil , sen bokunla oynarken ben cigara iciyor, grow yapiyodum. Bu karari almamda hic bir rolün yok olamazda zaten. Sen kime calisiyorsun, baktilar amcalar buradakileri yakalayamiyor, bari growdan vaz gecirelim diye senimi görevlendirdiler, benim gibi bu isi iyi bilenleri hedef alip caydirirsan acemiler grow yapamaz düsüncesi, yürü git isine, sen o yollardan giderken ben bilet kesiyordum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****